Bebeğim uyumuyor ve mama reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepkoroglu42 tarafından oluşturulan Bebeğim uyumuyor ve mama reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 283 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim uyumuyor ve mama reddi
Konbuyu başlatan Zeynepkoroglu42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar bebeğim uyumuyor saat 4 oldu ve yeni uyudu 20 aylık bu arada ve hiç bir şekilde mama içmiyor önceden içerdi 1 hafta önce biberon değişti eski biberona yakın aldım ama içmiyor mamayi da değiştirdim yok inat reddediyor başına gelen var mı ne yapmak lazim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selam hanımlar bebeğim uyumuyor saat 4 oldu ve yeni uyudu 20 aylık bu arada ve hiç bir şekilde mama içmiyor önceden içerdi 1 hafta önce biberon değişti eski biberona yakın aldım ama içmiyor mamayi da değiştirdim yok inat reddediyor başına gelen var mı ne yapmak lazim
Öncelikle merhaba canım mamasını neden deyistirdin kendimi içmedi ondan kaynaklimi deyistirdin yoksa siz mi başka mama tercih ettiniz?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Biberon değişikliğinden de içmiyor olabilir canım eski biberona alıştığı için ondan olabilir

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle merhaba canım mamasını neden deyistirdin kendimi içmedi ondan kaynaklimi deyistirdin yoksa siz mi başka mama tercih ettiniz?
Sma içiyordu bıktı mi acaba diye dün bir mama aldım hipp onu da istemedi her türlü biberonu aldım onu da icmedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biberon değişikliğinden de içmiyor olabilir canım eski biberona alıştığı için ondan olabilir
Eski biberonuda attım baya eskidi diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sma içiyordu bıktı mi acaba diye dün bir mama aldım hipp onu da istemedi her türlü biberonu aldım onu da icmedi

İşte canım o zaman eski biberonu istiyor olabilir çünkü ağzı değişik olur hep biberonun

Tüm sayfalar yüklendi.