Bebeğim uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevvlslvadyn tarafından oluşturulan Bebeğim uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 477 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim uyumuyor
Konbuyu başlatan Sevvlslvadyn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Sevvlslvadyn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim uyumuyor acaba diyorum bi taraflarını mi incittim naptim. Uyuyor 15 dakika geçmeden bir daha uyanıyor ve ağlıyor napmaliym fikri olan var mı ( Çarşamba gününe doktor randevusu war)

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim uyumuyor acaba diyorum bi taraflarını mi incittim naptim. Uyuyor 15 dakika geçmeden bir daha uyanıyor ve ağlıyor napmaliym fikri olan var mı ( Çarşamba gününe doktor randevusu war)
Benim ilk kizim da da öyleydi 9 yıl önce o zaman tecrubesizdik tabi 3 günlük bebeği alıp hastaneye goturmustuk agliyo sürekli uyumuyo bisey mi oldu diye doktorlar bize gulmustu o zaman bebek bu ağlar diye ama şükür bir sorunu da çıkmamıştı muayene sırasında insallah senin bebeginde biseyi yoktur canim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sırtına vurarak gazını cıkarıyor musun canım cıkaramadı mı uyumuyorlar tam uyudu dıyon geri uyanıyor geri uyut geri uyanıyor sıcaktan da uyumuyor olabilir

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegim 1 aylık, saat akşam 6da başlıyo mızmızlanıp uyumamaya, aglamaya, tuvaletini yapana kadar huysuz ve süt emerken çok hızlı emdıgı için çok Haa kaçırıyor o yuzden de gazı oluşuyor, bol bol gaz çıkartma, masaj yapma ve bezıni açık bırakıyorum ki serınlesın oyle gıdıyoruzzvalla çok zorrr

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk kizim da da öyleydi 9 yıl önce o zaman tecrubesizdik tabi 3 günlük bebeği alıp hastaneye goturmustuk agliyo sürekli uyumuyo bisey mi oldu diye doktorlar bize gulmustu o zaman bebek bu ağlar diye ama şükür bir sorunu da çıkmamıştı muayene sırasında insallah senin bebeginde biseyi yoktur canim
Aynı benimde ilk zamanlar kızım ağlıyordu ben normal olduğunu biliyordm ama eşimin zoru ile doktora gittik doktor güldü bize ağlıyor diye doktora mi gelinir hiç birşeyi yok dedi gaz damlası yazdı gönderdi 😊

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benimde ilk zamanlar kızım ağlıyordu ben normal olduğunu biliyordm ama eşimin zoru ile doktora gittik doktor güldü bize ağlıyor diye doktora mi gelinir hiç birşeyi yok dedi gaz damlası yazdı gönderdi 😊
Aynen hem benım kocam ona bıle karşı gaz damlası, fitil baya çekıyo ruz babasının elınden

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğan bebekler dünya geldiklerinde uyum sağlamada zorlanabiliyorlar düşünsene 9 ay karanlık Bi yerdesin suyun içinde birde bakmışsın farklı Bi yer alışana kadar uyku düzeninde sıkıntı olabiliyor tabii öncelikle Dr götür bişey çıkmaz Allahın izniyle sütün yetiyorsa bebiş hava çekmiyorsa gaz sorununda yoksa bişey yoktur Allahın izniyle 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar