Sorum var Bebeğim yarın açık kalp ameliyatına giriyor,lütfen dua edin😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir Mucizee tarafından oluşturulan Bebeğim yarın açık kalp ameliyatına giriyor,lütfen dua edin😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,571 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim yarın açık kalp ameliyatına giriyor,lütfen dua edin😭
Konbuyu başlatan Bir Mucizee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese, daha önce de açmıştım bu başlığı. Bugün hastaneye yatışımız oldu ve yarın ameliyata girecek yavrum. İsmi Demir , oğluma yasin okur musunuz ameliyatı kolay geçsin çabucak iyileşsin diye . Herkesten Allah razı olsun ,Allah herkesin yavrusunu korusun ,sağlıcakla büyüsün yavrularımız 🙏🙏🙏 Çok çok üzgünüm çok zor bi süreç Allah kimseye yaşatmasın 😭🙏🙏

haticeasel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba herkese, daha önce de açmıştım bu başlığı. Bugün hastaneye yatışımız oldu ve yarın ameliyata girecek yavrum. İsmi Demir , oğluma yasin okur musunuz ameliyatı kolay geçsin çabucak iyileşsin diye . Herkesten Allah razı olsun ,Allah herkesin yavrusunu korusun ,sağlıcakla büyüsün yavrularımız 🙏🙏🙏 Çok çok üzgünüm çok zor bi süreç Allah kimseye yaşatmasın 😭🙏🙏
rabbim şafi ismiyle şifa versin sanada sabır versin canım dualarımdasın rabbim sana bağışlasın

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Dua eden herkesten Allah razı olsun ,çok şükür ameliyattan çıktı yoğun bakımda şu anda . Doktorumuz gerekenleri yaptık dedi anlattı yapılan işlemleri. Yoğun bakımda risk altında su an her şey yolunda giderse inşallah 1,2 güne servise yanıma çıkaracaklar. İnşallah bir sıkıntı yaşamadan çıkar yavrum. Allah herkesin çocuğuna sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin ,hepiniz sağolun🙏🙏
Çok geçmiş olsun cnm rabbim sağlıkla yoğun bakımdanda çıkarsın inşallah 🤲🤲

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Ravbim safi isminin yuzu suyu hurmetine sifa versin cnm

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun cnm rabbim sağlıkla yoğun bakımdanda çıkarsın inşallah 🤲🤲
Çok teşekkür ederim canım 🙏 Servise çıktı bugün çok şükür kavuştuk yavrumuza ,yanımızda izleniyor artık 🙏 İnşallah bundan sonrası da eve taburcu olmak 🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ravbim safi isminin yuzu suyu hurmetine sifa versin cnm
Amin inşallah canım, Allah razı olsun 🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim canım 🙏 Servise çıktı bugün çok şükür kavuştuk yavrumuza ,yanımızda izleniyor artık 🙏 İnşallah bundan sonrası da eve taburcu olmak 🙏🙏

Oyyy çok şükür kzuum işlerim vardı yazamqdım ama Demir hep aklımdaydı çok şükür taburcu oldukta yazarsın inşallah 🤲🏻

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank

İyi iyi çok şükür cnm çok sevindim rabbim bir daha yaşatmasın inş hemencecik iyileşir demir bey evinize gidersiniz🤲☺️

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy çok şükür kzuum işlerim vardı yazamqdım ama Demir hep aklımdaydı çok şükür taburcu oldukta yazarsın inşallah 🤲🏻
İnşallah canım çok sağol, teşekkür ederim 🙏🙏🥰

İyi iyi çok şükür cnm çok sevindim rabbim bir daha yaşatmasın inş hemencecik iyileşir demir bey evinize gidersiniz🤲☺️
İnşallah canım benim çok sağol 🥰🥰🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar