Bebeğim yürümüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Bebeğim yürümüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,931 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim yürümüyor
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benimki çok erken yürümüştü canım 8 aylıkken emeklemeye başladı 10 aylıkken yürumeye başladı bende bebekken 9 aylıkken yürümüşüm açıkçası ben biraz genetik olduğunu düşünüyorum daha 11 aylık canım korkma hayırlısı ile bişey yoktur normal yani daha zaman var korkmak için arkadaşın kızı da biraz geç yürümüştü şimdi Ayşemi durdurmuyor yaramaz aselim😍 😂 @Asel'in annesi ❤️
Bende çok korkmuştum kuzum valla yürümüyor diye biraz geç yürüdü ilk adım arabası bile aldım 😇 daha sonra şimdi yürüyor inan hiç tutamıyorum iki saniye içinde kayboluyor gözümden evin içinde 😂 endişe etme Allah'ın izniyle onunda yürüme vakti saati vardır doktora bile götürdüm doktor güldü ban wdaha bu kız çocuk küçük sabret diye

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bende çok korkmuştum kuzum valla yürümüyor diye biraz geç yürüdü ilk adım arabası bile aldım 😇 daha sonra şimdi yürüyor inan hiç tutamıyorum iki saniye içinde kayboluyor gözümden evin içinde 😂 endişe etme Allah'ın izniyle onunda yürüme vakti saati vardır doktora bile götürdüm doktor güldü ban wdaha bu kız çocuk küçük sabret diye
Aysemmmm kuzum nasılsın ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Şükür biz iyiyiz teyzos🤭🤭🤩🤩🤩❤️ ama seni çok merak ettim çok uzun zaman oldu konuşamiyoruz😞
Kuzum inan giremiyorum girsemde bir bakıp cikiyorum öyle bende özlemişim valla sizi ama ah ah daha 26 yaşındayım yeminle 72 yaşında hissediyorum kendimi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum inan giremiyorum girsemde bir bakıp cikiyorum öyle bende özlemişim valla sizi ama ah ah daha 26 yaşındayım yeminle 72 yaşında hissediyorum kendimi
Aman kuzum siz iyi olun bebislerime iyi bak ❤️

Asel Alp

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 11 aylık ne desteksiz duruyor ayakta nede yürüyor İlk bebeğim sız daha tecrübelisnz diye sormak istedim
Canim çok normal her bebek aynı değil benim kızım herşeyi çok erken yaptı ama çevremde çoğu bebegin yürümesi 15 ayı buldu bebekten bebeğe değişiyor yani kendilerini birakmayada korkuyorlar

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aman kuzum siz iyi olun bebislerime iyi bak ❤️
Canımsın birtanem benimmmm❤️❤️❤️ sende durumlar nasıl kuzum bakarım canım benim 🤲🏻🤩

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın birtanem benimmmm❤️❤️❤️ sende durumlar nasıl kuzum bakarım canım benim 🤲🏻🤩
Aynı bıraktığın gibi kuzum yaşantım hayatım çok çok değişti alışmaya çalışıyorum olmuyor kimseye birşey diyemiyorum içime kalıyor derken kendim yipraniyorum hadi hayırlısı bakalım birtanem ❤️ bu laz kızı baklaim ne zaman kafayı yicek 😂😂😂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynı bıraktığın gibi kuzum yaşantım hayatım çok çok değişti alışmaya çalışıyorum olmuyor kimseye birşey diyemiyorum içime kalıyor derken kendim yipraniyorum hadi hayırlısı bakalım birtanem ❤️ bu laz kızı baklaim ne zaman kafayı yicek 😂😂😂
Canım benim kıyamam😞😞😞😞 Allah'ım sana ferahlık versin inşallah kuzum kafayı yeme sen benim canımsın ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.