Bebegim yürüyor ama hala arada emekliyor normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aslananne1 tarafından oluşturulan Bebegim yürüyor ama hala arada emekliyor normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 458 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim yürüyor ama hala arada emekliyor normal mi
Konbuyu başlatan Aslananne1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Aslananne1

Kayıtlı Üye
rank
1 haftadır yürüyor arada yürümek yerine emekliyor ne zaman unutacak emeklemeyi merak ediyorum bu durum normal mi kızlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cvp verecek anne yokmu

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
1 haftadır yürüyor arada yürümek yerine emekliyor ne zaman unutacak emeklemeyi merak ediyorum bu durum normal mi kızlar

Cvp verecek anne yokmu
Tabiki normal benim oğlum 18 aylık olacak yaşına bir hafta kala yürümeye başladı hala ara ara emekler 😂😂keyfi nasıl isterse yani

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Cvp verecek anne yokmu
Çok normal ablam benim 8
Kardeşimde öyle yürüyor ama arada emekliyor yorulunca çabuk emeklemeyi seçiyor

Aslananne1

Kayıtlı Üye
rank
Gayet normal. Zamanla tamemen alışıp emeklemeyi bırakacak
Ay inşallah o kadar mutluyum ki yürüyor diye 🤲😊 çünkü 16 aylık oldu bi an hiç yürümeyecek gibiydi çevremde çok baskı alıyordum niye yürümüyor niye kalkmıyor bisi mi var diye bnde ister istemez kafama takiyordum halbuki gelişimi normal di ama işte annelik ve çevre baskısı ondan hep yürüsün istiyorum evde tay tay yürüsün 🥰🥰

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah o kadar mutluyum ki yürüyor diye 🤲😊 çünkü 16 aylık oldu bi an hiç yürümeyecek gibiydi çevremde çok baskı alıyordum niye yürümüyor niye kalkmıyor bisi mi var diye bnde ister istemez kafama takiyordum halbuki gelişimi normal di ama işte annelik ve çevre baskısı ondan hep yürüsün istiyorum evde tay tay yürüsün 🥰🥰
Vallahi canım ben de dört gözle oğlumun yürümesini bekliyorum Bir yerlere tutunup kalkıyor yavaş yavaş adımda atıyor ama tabii ki daha ellerini bırakıp yürüyemiyor İnşallah ben de dört gözle bekliyorum Bir an önce yürüsün

Tüm sayfalar yüklendi.