Sorum var Bebegim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Bebegim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,316 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canim sarilik olmamasi icin ac kalmamasi lazim ben ilk dogum yaptigimda sutum gelmemisti o yuzden 2 gun boyuncahem emzirdim bana alismasi icin hemde mama kullandim dogumumdan1 gun sonra dusa girdim sutum gelmisti belki sutun olmadigi icin doymuyodur o yuzden de memeyi reddediyor olabilir istersen eger sutun yoksa sarilik olmamasi ve ilerlememesi icin bi kac gun mama kullan istersen canim ☺️
Geçmiş olsun canim bende veriyorum hazir mama onu da içmiyor sütüm geliyor ama neden ağlıyor bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol ayetel kürsi oku ve ya hadi şerifi Çek inşallah emecektir sakin ol stres yapma canım benim 🌸
Çok sağol canim💖 innşallah

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim bende veriyorum hazir mama onu da içmiyor sütüm geliyor ama neden ağlıyor bilmiyorum
Tesekkur ederim canim ozaman gazi cok olabilir canim yada bebis biraz inatci olabilir biraz zorlaman lazim ki sarilik dahada yukselmesin cok gecmis olsun canim istersen bi de doktora goster niye yemiyor niye agliyor diye belki bi yeri agriyordur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok saakin ama tam emizirecegim zaman ağlamaya,başliyor dogru düzgün emmiyor ağlamaktan kirmizi oluyor bugün de sarılık çikti böyle giderse sarılık çogalir kizimin aglamasini görünce içim parçalanıyor 😰😥
Canım gazı varsa ondan emmez birde yatarak dene otururaraj veriyorsan yürüyerek dene her yolu dene eminim tutar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim canim ozaman gazi cok olabilir canim yada bebis biraz inatci olabilir biraz zorlaman lazim ki sarilik dahada yukselmesin cok gecmis olsun canim istersen bi de doktora goster niye yemiyor niye agliyor diye belki bi yeri agriyordur
Çok sagol canim 💖 daha bugün gittik doktora doktor gaz olmasi normal dedi

Canım gazı varsa ondan emmez birde yatarak dene otururaraj veriyorsan yürüyerek dene her yolu dene eminim tutar
Oturarak emzirdigimde emiyor yatarak oldgu zaman agliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sagol canim 💖 daha bugün gittik doktora doktor gaz olmasi normal dedi

Oturarak emzirdigimde emiyor yatarak oldgu zaman agliyor
O zaman onunkeyfenine göre harakwt er canım yatmayı sevmiyor olabilir

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok inatçi çok keyifli bir kiz oldu yaa,😍🥰
Ahh yerim o kızı yer merak etme ileri de de keyfi için yatarak emmej isteyecek azıcık sabret sadece sütun var ve yetiyor ise mama başlama kuzum 😘

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Doğumun ertesi sabahı benim bebeğimde öyle yapmaya başladı doktora söyledim gazı var o yüzden emmiyor birde aç kaldığı için baya bi ağladı o gün
Geçmiş olsun canim. Gozunaydün allah analı babalı büyütsün insallah kuzum. Postuna yazdim görmedin heralde senin durumun nasil bebiş nasil?

Ahh yerim o kızı yer merak etme ileri de de keyfi için yatarak emmej isteyecek azıcık sabret sadece sütun var ve yetiyor ise mama başlama kuzum 😘
Mama hastaneden veriyordum zaten mamayı sevmiyor çıkartıyor hemen 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun canim. Gozunaydün allah analı babalı büyütsün insallah kuzum. Postuna yazdim görmedin heralde senin durumun nasil bebiş nasil?

Mama hastaneden veriyordum zaten mamayı sevmiyor çıkartıyor hemen 🥰
Yaa minik prenses annesinin sütüne düşkün demek ki inslqlqh bol bol sütlerin olur kuzum 😍😍prensesi ayla hanımı öp yerime 😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar