Sorum var Bebeğime isim önerisi kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçen tarafından oluşturulan Bebeğime isim önerisi kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğime isim önerisi kizlar
Konbuyu başlatan Gökçen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 34. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kavun büyüklüğünde.
Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 43 cm ağırlıgı 2200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selamün aleyküm önce şimdi size bir isim önerim var ama Kuran'da gecmiyo ve hoşumuza gitti
Aras Bulut
Ama Kuran'da geçen isim koymak istiyorum bunların yanına bulut yada Aras olarak ne olabilir diğer oğlumun adı Umut Talha simdiden teşekürler ederim 🙂
Yani ben iki isme bile karsiyim. Uc fazla degilmi yaa. Neyse konumuza gelelim. Kuranda gecmesine gerek yok anlami guzel olmak zorunda canm biz metehan koyduk benmkine tarihci oldugum icin ona icim ısındı olir dedim.ama Ekin icimde kaldı esim istemedi. Bebegininde ilerde kolay tasiyabilecegi bir isim olmasina dikkat edebilirsin.
Gökay
Gökmen
Adel
Egemen
Güney
Ekin
Adil

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar selamün aleyküm önce şimdi size bir isim önerim var ama Kuran'da gecmiyo ve hoşumuza gitti
Aras Bulut
Ama Kuran'da geçen isim koymak istiyorum bunların yanına bulut yada Aras olarak ne olabilir diğer oğlumun adı Umut Talha simdiden teşekürler ederim 🙂
Oğlumun adı Bulut Aras 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben öyle yaptım ismini Kayra Ateş koydum kulağına Ali Asaf okuduk 🤭🤭
Aa öyle oluyor mu ilk defa duydum 😳

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun adı Bulut Aras 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa öyle oluyor mu ilk defa duydum 😳
Olmuyor öyle isim enerjisi diye bir sey var kullanmayacaginiz seyi is olsun diye koyamamaniz gerekir. Tövbe Allahımı kandırıyorsunuz ? Kuranda gevme olayini herkes yanlis biliyor anlami guzel olmalı kuranda gecmesine gerek yok mesela kezban kuranda geciyor ama yalanci demek. Koymamak gerekiyor gibi cunku peygamberimiz bir is verirken kisinin ismine bakarak işin ona uyhun olup olmadigina karar veirrmis. Yani isim karaktere de yansıyor.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Olmuyor öyle isim enerjisi diye bir sey var kullanmayacaginiz seyi is olsun diye koyamamaniz gerekir. Tövbe Allahımı kandırıyorsunuz ? Kuranda gevme olayini herkes yanlis biliyor anlami guzel olmalı kuranda gecmesine gerek yok mesela kezban kuranda geciyor ama yalanci demek. Koymamak gerekiyor gibi cunku peygamberimiz bir is verirken kisinin ismine bakarak işin ona uyhun olup olmadigina karar veirrmis. Yani isim karaktere de yansıyor.
Bende kulağına okunduğu isim ona aittir diye biliyorum ama demek ki böyle yapanlar da var saygı duymak gerekir. Herkesin kendi tecihi

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...