Sorum var Bebeğime ne versem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Bebeğime ne versem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 293 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğime ne versem
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar kızım 5 aylık oldu bugün. 2 gündür sürekli emiyor emse de tekrar elini emiyor acaba doymuyor mu 🥺nasıl anlarım doyduğunu ne vereyim
Kuzum
Bebeğin kilo almıyor aksine kilo veriyorsa
e memeden ayrılmada problem yaşıyor ve yatağına bıraktığında ağlıyorsa
gün içinde huzursuzluğun yanı sıra ağlamalar bitmiyorsa bezini kirletmiyor ya da az kirletiyorsa bebeğin yeterli beslenmesi konusunda endişelerin var ise çocuk doktoruna götürmen faydalı olacaktır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum
gün içinde huzursuzluğun yanı sıra ağlamalar bitmiyorsa bezini kirletmiyor ya da az kirletiyorsa bebeğin yeterli beslenmesi konusunda endişelerin var ise çocuk doktoruna götürmen faydalı olacaktır
Bu yetersiz beslenmeden oluyor

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu yetersiz beslenmeden oluyor
Canım öncelikle 4 ay boyunca her ay 1 kilo Aldı son gittiğimde 500 gram almıştı. Yatağına bıraktığımda ağlamıyor ama uyumuyor gülüyor hatta ağzını arıyor elini ağzına koyuyor. Bezi de 2 3 saatte bir değiştiriyorum ama bezden mi kaynaklı bilmiyorum fazla ıslatmıyor sanki ıslaklık var ama eskiden 3 saat açmasam altını bez ağır olurdu şuan bezi değiştirdik ondan mı acaba diyorum. Onun haricinde ben doyduğunu düşünüyorum ama etrafımdaki insanlar da bebeğimin çok küçük ve zayıf olduğunu söylüyor. En son 4 aylıkken gittim 5 700 dü kilosu çok mu az ayına göre yaa

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle 4 ay boyunca her ay 1 kilo Aldı son gittiğimde 500 gram almıştı. Yatağına bıraktığımda ağlamıyor ama uyumuyor gülüyor hatta ağzını arıyor elini ağzına koyuyor. Bezi de 2 3 saatte bir değiştiriyorum ama bezden mi kaynaklı bilmiyorum fazla ıslatmıyor sanki ıslaklık var ama eskiden 3 saat açmasam altını bez ağır olurdu şuan bezi değiştirdik ondan mı acaba diyorum. Onun haricinde ben doyduğunu düşünüyorum ama etrafımdaki insanlar da bebeğimin çok küçük ve zayıf olduğunu söylüyor. En son 4 aylıkken gittim 5 700 dü kilosu çok mu az ayına göre yaa
Dogum kilosuna bağlı canim sen milletin ne dedigine bakma bebegin elini emmesi gayet dogal bir refleks benim kızımda 40 günlük oldu sütüm bol cok şükür kilo alimida cok iyi ama elini omzumu azina bisey deyse bile hemen emmeye çalışıyor tok olsa bile bebekler emme gudusuyle hareket edebilirler bununla ilgili YouTube de videolar var izle isterden icin rahatlar bebekler büyüdükçe bez sayıları azalabilir bu konudada endise etme sağlıkla büyüt bebeğini 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.