Bebeğimi emziremedim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimi emziremedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,722 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Bebeğimi emziremedim
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Doğum yaptıktan bir ay sonra bebeğim emmeyi bıraktı hanımlar mama vermek zorunda kaldım . Çok çabaladım emzirebilmek için ama olmadı emerken sürekli ağlıyordu ve emmeyi bırakıyordu, emmediği içinde aç kalıyordu bu yüzden mama vermekten başka çarem kalmadı. Mama eşliğinde yaklaşık dört ay tek emzirebildim . Mama anne sütü gibi değil biliyorum ama durumu iyi çok şükür Bu hafta altıncı ayına girecek ek gıdaya başlayacam ama şöyle bişey var bana sürekli bebeğin aldığı kılo sağlıklı değil mama bebeğini şişiriyor o yüzden böyle tombul diyorlar. Sizce doğrumu mama bebeği şişiriyor mu🙄🤷 ..
Benimde öyle oldu canim 1 ay bile emmedi ilkte sütüm gelmedi sarılık olucak diye korktum gogus ucumda yoktu göğüs ucu ile hem emzirdim hem mama verdim sonrasinda biberona alışınca asla birdaha emmek istemedi canım emzirmek için denemedigim yol kalmadı aç ta bıraktım göğüs ucu da aldım beslenme sondası ile emzirme tekniği de yaptım ne yapsam emmedi çocuk birkere göğsümu çekiyordu baktı biberon değil resmen kendini geri atıp atıp ağlıyordu denemediğim yol kalmadı ama emmedi bende olanı sagdim biberon ile verdim o da 1 ay anca anne sütü aldi emmeyince kesildi şuan 2.5 aylık sürekli mama içiyor anne sütü damla bile yok bebeği şişiriyor diye bişey yok canım tabi anne sütü emselerdi iyiydi mama gibi değil tabi ama mama da anne sütü gibi olmasa da anne sütüne çok yakın yapılıyor boşver öyle diyenleri .ben emziremedigim için o çevreden ne çektim bı bilsen canım kimisi diyor mama kolaya kacmissin emzir aslinda mama daha zor gece kalk su kaynat yap sogut kimi dedi ben 6.9 ay emzirdim mama iyi değil anne sütü ver sanki ben bilmiyorum anne sütünün iyi olduğunu sizden daha çok düşünüyorum çocuğumu sonuçta annesi benim sanki bilerek emzirmedim emmedi napayım naptiysam emmedi o lohusalıkta varya canım neler çektim gece sbaahlara kadar ağlaya ağlaya bebeği aç bıraktım emer diye o emmedi ağladı ben ağladım en son pes ettim dayanamadım aglamalirina lohusayken sabahlara kadar ağlıyordum yetersiz bı annemiyim ben niye emziremiyorum herkes emziriyor diye zaten gören emziriyormusun diye soruyordu sanane ya emziriyorum yada emzirmiyorum bı sinir oluyordum varya Allah'tan eşim hep yanımdaydı o teselli ediyordu ağlama mama içen çocuğa nolmus anne sütü ile de büyüyor mama ile de sadece anne sütü bağışıklık için ama emmedi sütün olmadı napalim diye o hep destek oldu .lohusaliktan sonra bı gece ağladım ağladım dedim ki niye ağlıyorum ben kimene onlar mı annesi ben mi ben elimden geleni yaptım olmadı insanların söyledikleri yüzünden ben niye anneligimi sorguluyorum ki dedim şimdi valla canım aaa emzirmiyormusun niye emzirmiyorsun mama iyi değil kolaya kaçma emzir diyenlere benimki emmedi süt olmadı senin sütün bol bol olsun kolaya kaçma emzir diyip geciyorum artık yoruldum insanlara biseyler anlatmaktan inan bana öyle insanlar emzirsen ona da bı kulp bulup konuşurlar ya sütün yaramıyor derler derler yani ama oylelerini Rabbime havale ettim Allah biliyor benim neler çektiğimi nekadar cabaladigimi kulu bilse de olur bilmese de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar