Bebeğimi kaybettim 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muh(❤️)Mer tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,872 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim 😭😭
Konbuyu başlatan Muh(❤️)Mer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimi kaybettim 39 +1 haftalık bebeğim çok üzgünüm geceden beri ağlıyorum 😭😭😭💔
Başın sağ olsun canım Rabbim sabır versin dayanma gücü versin inşallah böyle bir durumda ne söylenir bilmiyorum sözün bittiği yer çok üzüldüm bende 4 tane bebeğimi kaybettim 3 aylık olunca kalbi duruyordu senin daha büyüktü tabi onu görmüşsün bu daha acı ama onlar bizi cennete bekliyorlar meleklerimiz bize şefaat çı olacaklar

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kalbi durmuş ikigundur hareket etmiyordu dün gece sancım oldu doktor kalbinin durduğunu söyledi gördüm dayanamadım 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş

Sağol amin

Sağol amin

Sağolun amin

Sağol amin

Sağolun amin

Bebeğinizin hareketlerini hissetmiyorsaniz zaman kaybetmeden hastaneye koşun ben bunu fark edemedim ve vicdan azabı çekiyorum kıyamam ya cansız bedenini gördüm içim parçalandı 😭☹️☹️ne umutla geldim oysa 💔😭
Ah canm en çok ben iyi anlıyorum seni o doğumhane den elin boş çıkmagin ne olduğunu çok iyi bilyorum ve onun cansız bedenini görüp dokunamamgin ne olduğunu çok iyi bilyorum cunki aynısı bende yaşadım seni orda bekleyen bı meleğin var öyle düşün Allah'ım daha çok sevmiş almış yanına cennetinde seni bekliyo sefakatcin olucak senin nolur kendi suçlama canm olurmu 😢😥

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kalbi durmuş ikigundur hareket etmiyordu dün gece sancım oldu doktor kalbinin durduğunu söyledi gördüm dayanamadım 😭

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş ☹️😔

Kalbi durmuş

Sağol amin

Sağol amin

Sağolun amin

Sağol amin

Sağolun amin

Bebeğinizin hareketlerini hissetmiyorsaniz zaman kaybetmeden hastaneye koşun ben bunu fark edemedim ve vicdan azabı çekiyorum kıyamam ya cansız bedenini gördüm içim parçalandı 😭☹️☹️ne umutla geldim oysa 💔😭
Allah yardımcın olsun ama normal bir hün hareket etmemesinden anlayamazdın ki neden durmuş acaba araştırıyorlarmı 😒

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ah canm en çok ben iyi anlıyorum seni o doğumhane den elin boş çıkmagin ne olduğunu çok iyi bilyorum ve onun cansız bedenini görüp dokunamamgin ne olduğunu çok iyi bilyorum cunki aynısı bende yaşadım seni orda bekleyen bı meleğin var öyle düşün Allah'ım daha çok sevmiş almış yanına cennetinde seni bekliyo sefakatcin olucak senin nolur kendi suçlama canm olurmu 😢😥
AlLaH sabır versin canm sizlere 😔

AlLaH sabır versin canm sizlere 😔
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasin

Tüm sayfalar yüklendi.