Sorum var bebeğimimin kafasinin arkasi düz oldu yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan bebeğimimin kafasinin arkasi düz oldu yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğimimin kafasinin arkasi düz oldu yardım
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
ablalarım bebeğinin kafasınin arkası sürekli sırt üstü yatmaktan düzelen varmi.sonra nasıl o düzlük geciyor yuvarlak halini aliyor.böyle olan varsa yazabilirmi lütfen..benim bebegim hem düz hemde sol taraf yamuk uzgunum bu durumdan.🥺

Kubraemir34

Kayıtlı Üye
rank
ablalarım bebeğinin kafasınin arkası sürekli sırt üstü yatmaktan düzelen varmi.sonra nasıl o düzlük geciyor yuvarlak halini aliyor.böyle olan varsa yazabilirmi lütfen..benim bebegim hem düz hemde sol taraf yamuk uzgunum bu durumdan.🥺
Surekli sag sola yatirmaya calis canim duz yatirma bebegi hem saglik acisindan hem kafasi icin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin yatis pozisyonu bu her beslemeden sonra degistir canim ben sola yatiriyo rsam bir sonraki beslemeden sonra saga yatiriyorum arkasina yastikla destek liyorum yaninda duruyorsam sirt üstü yatiriyorum kusma ihtimali ne karsi yanindan kalkarken yine yan yatiriyorum uyanık olduğu zamanda yuz üstü yatiriyorum buda gazini kolay cikarmaya yariyo 22 günlük oldu kızım sende dene bunlari canim sağlık ocağına sor istersen gerekirse çocuk doktoru na goturursun

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
Bebegin yatis pozisyonu bu her beslemeden sonra degistir canim ben sola yatiriyo rsam bir sonraki beslemeden sonra saga yatiriyorum arkasina yastikla destek liyorum yaninda duruyorsam sirt üstü yatiriyorum kusma ihtimali ne karsi yanindan kalkarken yine yan yatiriyorum uyanık olduğu zamanda yuz üstü yatiriyorum buda gazini kolay cikarmaya yariyo 22 günlük oldu kızım sende dene bunlari canim sağlık ocağına sor istersen gerekirse çocuk doktoru na goturursun
benim bebeğim 3 aylik oldu abla.keske önceden yan yatirsaydim bilmiyordum ki😣cok saol abla

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Soluna döndür yatır canım yarım saatte bir de değiştir sağına yatır düz dönmesin diye incecik bi yastık koy sırtının arkasına bide kafasının arkasına öyle düz dönmez bide başından şapkası eksik olmasın hep şapka tak hastane çıkışında olan şapkalardan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hep aynı yöne yatırma kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.