Sorum var Bebeğimin alerjisi var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğimin alerjisi var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin alerjisi var
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar bebeğimin sanırım sucuğa alerjisi var geçen gün yedim affedersiniz kanlı ve mukuslu yaptı tuvaletini içinde sucuk olan bir yiyeceği yemem çok mu tehlikeli olur canım çok çekiyor 🙄
Kuzum Eğer tespit ettiysen Aynen bebek için çok sıkıntılı bir durum olabilir Benim de larenin ilk alerjisini öğrenmeden önce buraya da atmıştım Hatta kanlı dışkısı mukuslu bir şekildeydi ve yüzleri falan mahvolmuştu çocuğun yani bakılacak gibi değildi kızarıklıkta yememeni tavsiye ederim içinde sucuk içeren yiyeceklerden uzak durmanı tavsiye ederim kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar bebeğimin sanırım sucuğa alerjisi var geçen gün yedim affedersiniz kanlı ve mukuslu yaptı tuvaletini içinde sucuk olan bir yiyeceği yemem çok mu tehlikeli olur canım çok çekiyor 🙄
Şunu da söyleyeyim bazen dışkısında hani bu tür kanlı mukuslu lduğunda rota virüs de olabiliyormuş hani bunun testini yapıyorlar bakteri falan var mı Hani bu da olabiliyormuş Hani direkt alerjiye bağlama İstersen bir doktora götür ona göre diyete başlarsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bunun için doktora danış mutlaka alerjiden mu kaynaklı veya başka bişey mi kesinleşir

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bunun için doktora danış mutlaka alerjiden mu kaynaklı veya başka bişey mi kesinleşir
Tmm canım sağol 🌷

Kuzum Eğer tespit ettiysen Aynen bebek için çok sıkıntılı bir durum olabilir Benim de larenin ilk alerjisini öğrenmeden önce buraya da atmıştım Hatta kanlı dışkısı mukuslu bir şekildeydi ve yüzleri falan mahvolmuştu çocuğun yani bakılacak gibi değildi kızarıklıkta yememeni tavsiye ederim içinde sucuk içeren yiyeceklerden uzak durmanı tavsiye ederim kuzum

Şunu da söyleyeyim bazen dışkısında hani bu tür kanlı mukuslu lduğunda rota virüs de olabiliyormuş hani bunun testini yapıyorlar bakteri falan var mı Hani bu da olabiliyormuş Hani direkt alerjiye bağlama İstersen bir doktora götür ona göre diyete başlarsın
Can sadece bı defa oldu ben de bir saat önce falan sucuk yemiştim ona bağladım kontrole götürdüğümde söylerim doktora teşekkür ederim 🌷

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tmm canım sağol 🌷

Can sadece bı defa oldu ben de bir saat önce falan sucuk yemiştim ona bağladım kontrole götürdüğümde söylerim doktora teşekkür ederim 🌷
Rica ederim kuzum insallah yoktur alerjisi 💜🙏🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tmm canım sağol 🌷

Rica ederim canım benim ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Birtanem doktora danis geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar