bebegimin carpık ayak dogacak olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan bebegimin carpık ayak dogacak olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegimin carpık ayak dogacak olması
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek001

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar bebegimin carpik ayak dogucani soyledi dogumdan sonra hemen alcilama tedavisine gecilcekmis... ultrasonda ole bisi görupte normal ayak dogan bebekler oldumu lutfen cevab yazarsaniz sevinirim...

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar bebegimin carpik ayak dogucani soyledi dogumdan sonra hemen alcilama tedavisine gecilcekmis... ultrasonda ole bisi görupte normal ayak dogan bebekler oldumu lutfen cevab yazarsaniz sevinirim...
Benim bebekte sıkıntı vardı komple iskelet bozuk ayaklarda içe dönüktü tek o olsa caresin var ortopediler falan düzeliyor hemen tedavi alınıp korkma benimki baya sıkıntılı dogdu net ayrıntılı oldunmu belki orda belli olur.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim teyzemin çoğuna dediler canım yok bebekte çarpık ayak var yok bir böbreği de sıkıntı var doğduktan sonra bu çocuk bu yüzden yaşamaz dediler böbrek sıkıntı diye şükür 15 önce doğdu ne böbreği de sıkıntı var demiş doktor nede çarpık ayak var demiş en iyisini rabbim bilir o yüzden Allah'ım seninde yavrunu sağ salim kucağına almsyi nasip etsin 🤲🏻

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım.Öylede olsa tedaviyle düzeliyor.Rabbim başka dert vermesin.Hemde kesin olarak doğunca belli olur kuzum.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızımın ayagı ıce donuk dogdu sag ayak anne karnında cok hareket ettıremedıgı ıcın sag ayagı ıce donukdu masajla 1 hafta icinde duzeldı ultrasonda bırsey gorukmuyordu ama ilk dogunca ki muayenede doktor soyledı belki seninkide oyledır ultrasonda carpik gibi duruyordur ama hafif bırsey dır alcıyla bile alınacak olsa sakın uzulme erkenden fark edilmesi cok iyi olur hemen ıyılesır Allah can saglıgı versin canım bunlar gelip gecıyor Allah in izni ile bırsey Olmaz 😄🤗♥️

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin moralini bozmamaya çalış hersey Allah'tan bol bol dua et Rabbim sağlıkla sıhhatle kucagina almayı nasip etsin 🤲🤲

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Benim üçyıl önce vefat etti dogunca bir ay kuvezde kaldı baya komple sıkıntı vardı.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başın sağ olsun canim ben de benzer durum yaşadım .Genetik yapıldı mı .Bir de sonra kendiliğinden sağlıklı bebeğin oldu mu .Ben tekrar hamileyim ve çok korkuyorum tekrar ederse diye .

Başın sağ olsun canim ben de benzer durum yaşadım .Genetik yapıldı mı .Bir de sonra kendiliğinden sağlıklı bebeğin oldu mu .Ben tekrar hamileyim ve çok korkuyorum tekrar ederse diye .

Bir de anomalileri nelerdi benimde bebeğimde bir de en fazla anomali vardı çarpık ayak 6 parmak böbrek büyüklüğü vs

Tüm sayfalar yüklendi.