Bebeğimin cinsiyeti ♥️😀🤲🥰💝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin cinsiyeti ♥️😀🤲🥰💝 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,530 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin cinsiyeti ♥️😀🤲🥰💝
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Haksız mıyım ama 😂😂Yokta ama çıkana kadar ohoo 😂 Ali'de saçsız doğdu azıcık vardı 😂 buda öyle olursa 😂Ali'nin saçı sanki çok vardı bide üstüne dökülüyor du😁😂😂
Ahahahhaa ileri de takarsın sende annesi isim düşünüyor musunuz aklınızda hangi isimler var prensese

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız 🥰
15+2 haftalık hamileyim biliyorum erken ama Çok şükür bugün cinsiyetini öğrendim, iki gün önce doktora gittiğimde görünmemişti bel rahatsızlığım yüzünden bugün tekrar doktora vana gittim çok şükür herşey Yolunda bir sorunumuz yok bel ağrısı içinde doktor yürüyüş bol su ve dikkat etmemi söyledi, ve gelelim cinsiyetine şükürler olsun Allah'a ki dualarımı kabul etti tabi once sağlık ama herkesin de bir istediği vardır tabi 🤭🥰❤️😍rabbim herkese gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🤲 rabbim cennetinin en güzel meyvesi olan kız evladı da çok şükür ki bana da tattırdı çok ama çok mutluyum sizlerle paylaşmak istedim 🥰😍 rabbim hepimizin evladını korusun ve sağlıkla kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah 🤲♥️
Tebrikler canim benimde iki qizim var cok tatli onlari cok seviyorum ama yene 3 bebek geliyor Allah gölnümüzde olani nasib elesin 🥰😘

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
15+2 haftalık hamileyim biliyorum erken ama Çok şükür bugün cinsiyetini öğrendim, iki gün önce doktora gittiğimde görünmemişti bel rahatsızlığım yüzünden bugün tekrar doktora vana gittim çok şükür herşey Yolunda bir sorunumuz yok bel ağrısı içinde doktor yürüyüş bol su ve dikkat etmemi söyledi, ve gelelim cinsiyetine şükürler olsun Allah'a ki dualarımı kabul etti tabi once sağlık ama herkesin de bir istediği vardır tabi 🤭🥰❤️😍rabbim herkese gönlünden geçeni nasip etsin inşallah 🤲 rabbim cennetinin en güzel meyvesi olan kız evladı da çok şükür ki bana da tattırdı çok ama çok mutluyum sizlerle paylaşmak istedim 🥰😍 rabbim hepimizin evladını korusun ve sağlıkla kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah 🤲♥️
Sağlıkla kucağına al canım herşey gönlünce olsun inşallah 🤲❤️😘

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağislasin CNN bnm. 😍😍

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar