Bebegimin gozu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Bebegimin gozu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 821 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimin gozu
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler

kizim 2 aylik surekli sag gozunde yasarma ve capak tutuyor doktor rdvmuz var Ama tecrubeli Anneler yardim edermi normal mi acaba cok tedirginim

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler

kizim 2 aylik surekli sag gozunde yasarma ve capak tutuyor doktor rdvmuz var Ama tecrubeli Anneler yardim edermi normal mi acaba cok tedirginim
Cnm sen onu doktora gotur goz doktoruna ama o masaj hareketlerini gosterir ve ona gorede damla verir çünkü asiri ise ilerde sıkınti yapa biliyomus bi kac gun once bizde yigenimi goturduk bu konudan doktor oyle dedi simdi getirmeseydin onlemini almasaydin buyuyunce bu yuzden ameliyat olurdu dedi sen ihmal etme yani

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sen onu doktora gotur goz doktoruna ama o masaj hareketlerini gosterir ve ona gorede damla verir çünkü asiri ise ilerde sıkınti yapa biliyomus bi kac gun once bizde yigenimi goturduk bu konudan doktor oyle dedi simdi getirmeseydin onlemini almasaydin buyuyunce bu yuzden ameliyat olurdu dedi sen ihmal etme yani
Çarsamba gunu mutlaka goturcem neden boyle oldu BiLmiom birden oldu sutumle yikiyorum Ama iste bisey olur diye korkuyom daha henuz kucuk diye Bi doktora goturim burda yazdim tecrubeli insanlar olur bana yardim ederler diye

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler

Mrb kızım dada uzun süre oldu süt ve çay sürdüm işe yaramadı kafa kısmını sıcak tut şapka tak banyo sonrası üşüyünce çapaklanma oluyormuş genelde. Zamanla gececek endişe etmene gerek yok doktor krem verdı zamanla gectı

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızım dada uzun süre oldu süt ve çay sürdüm işe yaramadı kafa kısmını sıcak tut şapka tak banyo sonrası üşüyünce çapaklanma oluyormuş genelde. Zamanla gececek endişe etmene gerek yok doktor krem verdı zamanla gectı
Cay derken nasil Cay la oluyor ? Bide kanal tikanigimi oluyor acaba ondan mi oyle oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acile götür istersen cnm acilde bakar
Coviden dolayi acile falan goturmek istemiyorum hastalik cok bide Fransada yasadigim icin daha fazla var onun doktoruyla rdv var canim bakalim ne diycek

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Cay derken nasil Cay la oluyor ? Bide kanal tikanigimi oluyor acaba ondan mi oyle oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Coviden dolayi acile falan goturmek istemiyorum hastalik cok bide Fransada yasadigim icin daha fazla var onun doktoruyla rdv var canim bakalim ne diycek
Geçmiş olsun cnm o zaman Allahım şifa versin bebişinne

Tüm sayfalar yüklendi.