Bebeğimin hareketleri çok az

• Konbuyu başlatan M. N
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M. N tarafından oluşturulan Bebeğimin hareketleri çok az başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 469 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin hareketleri çok az
Konbuyu başlatan M. N
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M. N
M

M. N

Guest
Merhaba hanımlar 26+6 haftalık hamileyim bebeğim çok az hareket ediyor gün içünde duyuyorum ama öyle şidddetli tekme atmalar fln olmuyor sadece hafif hareketlerini hissediyorum doktorum sakin bir bebek olduğunu stres yapmamam gerektiğini söyledi ama yinede bi endişeliyim

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk çocuğumda öyleydi töbe Allah acaba kalbi mi durdu yaşıyor mu falan hep bunları düşünüyordum elimle karnıma hafif hafif vuruyodum doktorunuzunda dediği gibi sakin bir bebek miş meğer şu an 14 aylık cidden sakin bir bebek 💜

M

M. N

Guest
Benim de ilk çocuğumda öyleydi töbe Allah acaba kalbi mi durdu yaşıyor mu falan hep bunları düşünüyordum elimle karnıma hafif hafif vuruyodum doktorunuzunda dediği gibi sakin bir bebek miş meğer şu an 14 aylık cidden sakin bir bebek 💜
Evet cnm sürekli bi endişe içindeyim karnıma hafif vuruş yaptığımda hareket ediyor ama sadece hafif bi hareket edip brakıyor. Çok içimi rahatlattın teşekkür edeirm 🤲🤗

Tüm sayfalar yüklendi.