Bebeğimin İşitme testini geçememesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 💕Güldane Çelikel 💕 tarafından oluşturulan Bebeğimin İşitme testini geçememesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,211 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin İşitme testini geçememesi
Konbuyu başlatan 💕Güldane Çelikel 💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕Güldane Çelikel 💕
Bebeğim 27 günlük doğduğunda işitme testi yaptılar geçemedi testi bugün bidaha yaptılar yine geçemedi 2 hafta sonra tekrar yapılcak kalbinde delik olursa o yüzden duymazmış öyle diyolar acaba bı bilgisi olan varmı çok tedirginim yaşayan varmı böyle bişey ☹️☹️
Canım öyle kötü düşünme benim ilk dogdugunda uyanıkti yapamadılar sakın banyo yaptırma 1 hafta sonra getir dediler götürdüm biri geçti biri geçmedi 1 hafta sonra tekrar götürdüm yine geçmedi 3 gün sonra bida götürdüm geçti .inşallah bişey yoktur kuzum kötü düşünme 😘

Canım öyle kötü düşünme benim ilk dogdugunda uyanıkti yapamadılar sakın banyo yaptırma 1 hafta sonra getir dediler götürdüm biri geçti biri geçmedi 1 hafta sonra tekrar götürdüm yine geçmedi 3 gün sonra bida götürdüm geçti .inşallah bişey yoktur kuzum kötü düşünme 😘
İnşallah canım ya insanın aklına geliyor ister istemez kötü şeyler ☹️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 27 günlük doğduğunda işitme testi yaptılar geçemedi testi bugün bidaha yaptılar yine geçemedi 2 hafta sonra tekrar yapılcak kalbinde delik olursa o yüzden duymazmış öyle diyolar acaba bı bilgisi olan varmı çok tedirginim yaşayan varmı böyle bişey ☹️☹️
Allah şifa versin inşallah canım

Aynen kuzum insan korkuyor bende korkmuştum seni anlıyorum ama Allah'ın izniyle inşallah bişey yoktur kuzum bol bol dua et 🤲❣️
İnşallah canım dualarım bebeğimle allah herkesin bbegine sağlık sıhhat versin 😘☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah şifa versin inşallah
Allah şifa versin inşallah canım
Amin canım sağolasin

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşallah 2 hafta sonra geçer. Allah büyüktür dua et 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar