Sorum var Bebegimin kilosu 3kilo 4gram

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümran bodur tarafından oluşturulan Bebegimin kilosu 3kilo 4gram başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 588 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimin kilosu 3kilo 4gram
Konbuyu başlatan Ümran bodur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
33hafta 3günlük gittiğimde bebeğimin kilosu 2400gr idim bi hafta sonra tekrar kontrole gittimdiğimde de 3kilo 4grm olmuş normal doğum yaptım kızımda acaba erken doğum durumu olur mu kızlar
Erken doğumla ilgisi yok ama zamanı dolaba kadar biraz daha kilo alır iri bebek denilip sezeryan düşünülebilir canım. Maşallah 🧿 kilosu çok çok iyi. Ama doğduğunda ki kilosu ile usg de çıkan aşağı yukarı 200-300 Gr fark edebiliyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
33hafta 3günlük gittiğimde bebeğimin kilosu 2400gr idim bi hafta sonra tekrar kontrole gittimdiğimde de 3kilo 4grm olmuş normal doğum yaptım kızımda acaba erken doğum durumu olur mu kızlar
Maşallah canım kilosu iyi suankiyle dogdugundaki fark ediyor ama yanlış ölçüm ve şişliği vs belli olmaz canım neden ki ? İlki normal doğum mu ?

Beyza_Rıdvan

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım canım. İlk bebeğim normal doğum. Ama bu sefer bebeğim kilolu bir bebek ve doktorum riske atmak istemiyor. Çarşamba günü nasipse sezeryan olacağım. Çok korkum var ama önemli olan bebeğimin ve benim sağlığım. Çünkü arkada bırakacağım bir evladım daha var.🥰 sakın kendini normal olsun diye şartlayıp en güzel günlerini stresli geçirme♥️

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Maşaallah canım kilosu çok iyi belki kilo fazla risk almazlar bebeyin senin sağlığın için sezeryan ola bilir. Amma 4kilo 4500doğuranda var normal belki sende doğurdun hayırlısı canım endişelenme🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Maşallah canım bebeğin kilosu çok iyi ileriki haftalarda daha da kilo alır ise iri bebek olduğu için sezeryan olabilir rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.