Sorum var Bebeğimin kulakları

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Bebeğimin kulakları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 467 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kulakları
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar selam 10 aylık kızım var kulakları kepçe oldu kötü duruyor tabi ki Rabbim önce can beden sağlığı versin inşallah da kızım ilerde üzülür diye falan düzeltmeye çalışıyorum nasıl düzeltilir sizce ?❤️
Artık düzeleceğini sanmıyorum canım ama sürekli kafasına bandana tarzı kulaklarını düz tutacak katlanmayafak bir şey tak

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar selam 10 aylık kızım var kulakları kepçe oldu kötü duruyor tabi ki Rabbim önce can beden sağlığı versin inşallah da kızım ilerde üzülür diye falan düzeltmeye çalışıyorum nasıl düzeltilir sizce ?❤️
canim yutubda var kepce kulak egzersizleri birde kulagdan birsey olmaz cani sagolsun♥️🥰 eger gelecekde onu rahatsiz ederse amelyata etdire bilir

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda kepçe valla gelip gidip öpüyom kepçesini hiç gözüme batmıyor aksine şirin gösteriyo bana göre o kdr hasta bebekler var çok şükür ki bizimki kepçe rabbim evlad acısı yaşatmasın kızına sevdirirsen kulağını bir sıkıntı çıkmaz takma boşver hayat kısa

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kulağını çok sıkmayacak şekilde bandana takabilirsin canım doktordan bilgi alırsan egzersizle de hafif düzelme olur

Bence hiç sorun etme kız çocuğu sonuçta saçıyla da kapatabilir kendi begenmezse ileride operasyon geçirir sağlıklı olsunda gerisini estetik cerrah halleder

Tüm sayfalar yüklendi.