Bebeğimin saç kesimi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ra tu tarafından oluşturulan Bebeğimin saç kesimi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 801 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Bebeğimin saç kesimi ?
Konbuyu başlatan Ra tu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar , bebeğim 4 aylık çok az tüy tüy saçı var , artması için jiletle diyorlar. Uygulayan ve memnun kalan var mı ?

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun da kıvırcık ipek gibi saçları vardı anası eşimin aklına girdi sıfıra vurdurdu saçını şimdi ne kıvırcık ne düz ne dalgalı saçma sapan her yerde ayrı bir ayrımı olan bir saç sahip o yumuşaklıkta kalmadı düzenli subay trasi yaptırıyoruz uzayınca komik duruyo kızım doğsun elini surdurmicem asla kesmesine izin vermem 🤣

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun da kıvırcık ipek gibi saçları vardı anası eşimin aklına girdi sıfıra vurdurdu saçını şimdi ne kıvırcık ne düz ne dalgalı saçma sapan her yerde ayrı bir ayrımı olan bir saç sahip o yumuşaklıkta kalmadı düzenli subay trasi yaptırıyoruz uzayınca komik duruyo kızım doğsun elini surdurmicem asla kesmesine izin vermem 🤣
Yaa kötü olmus ... Ama sonucta saç tipi genetiktr ilerde düzelir belki inşallah. Benim kızın saçı yok gibi yani çok az , sertleşir mi artar mı acaba

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar , bebeğim 4 aylık çok az tüy tüy saçı var , artması için jiletle diyorlar. Uygulayan ve memnun kalan var mı ?
Bebeğin bıngıldağı 1 yaşına kadar anca kapandığı için saçının kesilmesine karşıyım bı yer uzun bı yer kısadır terletiyo rahatsızlık veriyordur makasla düzeltme yapılabilir ama jilet tehlike diye düşünüyorum.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim oğlum ilk doğdu simsiyah saçları vardır gece gibiydisonra hepsi döküldü şimdi sarıya yakın çıkıyor saçları arkadaşın bebeğinin de tüy tüydü 4 kere traş ettirdiler değişen hiç birşey yok

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Yani cnm jiletleme de sürekli kesmek kalinlastiyor zaten ☺️
Kalınlaşmak değil De artma oluyor mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay yapma sakın ben oğluma yaptım saçları düm düz yumuşak ti jiletten sonra kaparik sert bı saç oldu
Ama memnun kalmadın sanırım ?

Evet ben yaptım maşallah kapkalin çıktı anlatamam
İyi mi yani kalın , benim için artması önemli de

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kalınlaşmak değil De artma oluyor mu

Ama memnun kalmadın sanırım ?

İyi mi yani kalın , benim için artması önemli de
Yok hayatım memnun kalmadım tamam saçı çok kalın oldu sert oldu ama kabardı bonus gibi uzayınca

Tüm sayfalar yüklendi.