bebeğimin tekmelerini hep kasiklarimda hisediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan bebeğimin tekmelerini hep kasiklarimda hisediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,111 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğimin tekmelerini hep kasiklarimda hisediyorum
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sorum olcak yine size çok soru soruyorum kusura bakmayın ilk hamileliğim olduğu için hiç bisey bilmiyorum 33+5 haftalik hamileyim ve bebeğimin tekmelerini hep kasiklarimda hisediyorum bu normalmi sizce doktorumda izindeymis bir hafta sonraya sıra verdiler sizce normalmi bu ya

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sorum olcak yine size çok soru soruyorum kusura bakmayın ilk hamileliğim olduğu için hiç bisey bilmiyorum 33+5 haftalik hamileyim ve bebeğimin tekmelerini hep kasiklarimda hisediyorum bu normalmi sizce doktorumda izindeymis bir hafta sonraya sıra verdiler sizce normalmi bu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bnm korkma normal bbegin aşağıdadır oyuzden öyle hissediyosun endişelenme yani bnde de öyleydi bbegin makat geliş olduğu için ayaklarıyla vuruyodur dedi doktor bna

A

Ayşenur366

Guest
Kızlar sorum olcak yine size çok soru soruyorum kusura bakmayın ilk hamileliğim olduğu için hiç bisey bilmiyorum 33+5 haftalik hamileyim ve bebeğimin tekmelerini hep kasiklarimda hisediyorum bu normalmi sizce doktorumda izindeymis bir hafta sonraya sıra verdiler sizce normalmi bu ya
Hiç korkma bebeğin muhtemelen makat geliştir bnm de öyleydi resmen vajinada hissediyodum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin erkek mi kiz mi kuzum🤔

Almira

Kayıtlı Üye
rank

Cnm bnm korkma normal bbegin aşağıdadır oyuzden öyle hissediyosun endişelenme yani bnde de öyleydi bbegin makat geliş olduğu için ayaklarıyla vuruyodur dedi doktor bna
Pki duzelirmi doğumu kadar acaba canım duzelmese dogumda sıkıntı olurmu

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Cnim.bnm tabi bizimki tahmin belkide makat geliş değildir aşağıdadır ama makat geliş olursa doğuma kadar değişen de var değişmeyen de he olurda degismesse sezeryan olursun bn sıkıntı etmiyorum 2 zaten bnim ilk sezeryandi buda sezeryan olacak Allah'ın izniyle
Aduzelirmi doğumu kadar acaba canım duzelmese dogumda sıkıntı olurmu

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinizin cinsiyetini ne

Bebeğinizin cinsiyetini ne
Erkek mi

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Demekki alakası yok onunla 😃😃benim minnoş erkek ti kasıklarımdaydi hiç yukarı çıkmadı doğana kadar kızımda tam tersi yukaridaydi 😄

Demekki alakası yok onunla 😃😃benim minnoş erkek ti kasıklarımdaydi hiç yukarı çıkmadı doğana kadar kızımda tam tersi yukaridaydi 😄
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😘🤲

Almira

Kayıtlı Üye
rank

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😘🤲
Amin canım çok aşırı kipirdak bide sürekli ya tekme atiyo kıpır kıpır durmuyo daracık yerde böyleyse cikinca ben ayvayı yedim valla 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar