Bebeğimin ten rengi ve sarılık

• Konbuyu başlatan Ten rengi
  • Toplam 1 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ten rengi tarafından oluşturulan Bebeğimin ten rengi ve sarılık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 362 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin ten rengi ve sarılık
Konbuyu başlatan Ten rengi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
T

Ten rengi

Guest
Kızlar size Bi sorum olucak ben bugün bizim 40 mız uçtu 🌺😊 bebeğim beyaz tenli doğdu ama sarılığımız var 12 lerdeydi şuan düşüşte 8 lere düştü ama bebeğimin yüzü sarılı karaydi ama yüzündeki sarı renk hemen hemen gitti sayılır ama esmerligi devam ediyor sarılıkta bitmedi sizce ten rengi açılırmı kızlar??? Yada esmermi kalicak acaba byle elleri beyaz vücudu esmer var mı benim Bebeğim gibi sarılık geçirip böyle olan acaba 😵😑

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar size Bi sorum olucak ben bugün bizim 40 mız uçtu 🌺😊 bebeğim beyaz tenli doğdu ama sarılığımız var 12 lerdeydi şuan düşüşte 8 lere düştü ama bebeğimin yüzü sarılı karaydi ama yüzündeki sarı renk hemen hemen gitti sayılır ama esmerligi devam ediyor sarılıkta bitmedi sizce ten rengi açılırmı kızlar??? Yada esmermi kalicak acaba byle elleri beyaz vücudu esmer var mı benim Bebeğim gibi sarılık geçirip böyle olan acaba 😵😑
Canım benim kızımda 4 aya kadar öyleydi teni esmer gibiydi şimdi maşallah kar beyazı kızım var 8 ayligiz

Tüm sayfalar yüklendi.