Sorum var Bebegimle ilgili iki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rabia2712 tarafından oluşturulan Bebegimle ilgili iki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 680 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimle ilgili iki
Konbuyu başlatan rabia2712
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

rabia2712

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 20haftalik hamileyim bebeğimin haraketlerini hissedemiyorum ilk hamileligim doktora sordum sıkıntı yok dedi 5aydan sonra hareket eder dedi ama içim rahat değil benim gibi olan varmı yada bebeği geç hareket eden varsa lütfen cevap verirmisiniz endişeliyim
Kızlarr öncelikle içimi rahatlatan herkese çok teşekkür ederim miniğimin hareketlerini artık hissediyorum çok mutluyum inşallah bu duyguyu yaşamayan kalmaz 🥰🫶

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 20haftalik hamileyim bebeğimin haraketlerini hissedemiyorum ilk hamileligim doktora sordum sıkıntı yok dedi 5aydan sonra hareket eder dedi ama içim rahat değil benim gibi olan varmı yada bebeği geç hareket eden varsa lütfen cevap verirmisiniz endişeliyim
Ilk gebelikse normal canım korkma bende 20 ile 21 haftalar arası tam hissetmeye başlamıştım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Şimdi nasıl canım hissediyormusun bebeğin hareketlerini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar