Bebeğin anne karnında titremesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebeğin anne karnında titremesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,421 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin anne karnında titremesi
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Hayır canım hıçkırık gibi değil hıçkırık minik minik pıt pıt yapıyor. Bunda bildiğin karnım sallanıyor bi kaç saniye sonra geçiyor

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim yarım saattir ara ara titriyor karnım sallanıyor gibi ya korkulacak bir durum mu bu. Kıpırdaması güzel ama titreme de yapıyor arada karnımda deprem oluyor gbi. Korkuyorum lütfen bu bir şey yazın haftam 31
Canım karnın titremesi normal bebeğin kafası aşağı inmiştir bazı hıçkırıklar pıtpıt atmaz karında titreme yaratabiliyor sakin ol panik yapma bende 37 haftamdayim bende de oluyor o anı ölümsüzleştirmek için videosunu alıyorum 😇💜

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Canım karnın titremesi normal bebeğin kafası aşağı inmiştir bazı hıçkırıklar pıtpıt atmaz karında titreme yaratabiliyor sakin ol panik yapma bende 37 haftamdayim bende de oluyor o anı ölümsüzleştirmek için videosunu alıyorum 😇💜
Ya gerçekten mi Allah razı olsun karnımı sallıyor Rabbim korusun sanki içerde nöbet geçiriyor gibi titredi. Şimdi geçti elhamdülillah demin hıçkırıyordu

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim yarım saattir ara ara titriyor karnım sallanıyor gibi ya korkulacak bir durum mu bu. Kıpırdaması güzel ama titreme de yapıyor arada karnımda deprem oluyor gbi. Korkuyorum lütfen bu bir şey yazın haftam 31
Korkma kuzum bende de bu titreşim oluyor arada 😍☺️normal yani

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimde aynı şey başıma geldi hickiriyor benimde öyle oldu sordum hickiriyordur annesi dedi doktorumuz baharat yemiştim etkiliyor ne yazikki bebeklerimizi komik bişi oluyor ama gıdıklandim ben bide 🙈

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Canım. Bn 31 haftalıgım bende oluyor deprem olmuş gibi beni salloyor korkulacak bişey yok sanırım titreme degilde zıplıyor galiba 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar