Bebeğin başının aşağıda olması

• Konbuyu başlatan Esmacakmakk
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmacakmakk tarafından oluşturulan Bebeğin başının aşağıda olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 462 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin başının aşağıda olması
Konbuyu başlatan Esmacakmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz
E

Esmacakmakk

Guest
Merhaba.
23. Haftamdayım bebeğin başı aşağıda. Herkesinki yukarıdaymış perinatolojiye gittiğimde öğrendim doktor sorun değil dedi ama erken doğumu tetikler mi? Normal bir şey mi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok mu yaşayan??

Son düzenleme:

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba.
23. Haftamdayım bebeğin başı aşağıda. Herkesinki yukarıdaymış perinatolojiye gittiğimde öğrendim doktor sorun değil dedi ama erken doğumu tetikler mi? Normal bir şey mi?

Yok mu yaşayan??
Benimde o haftalarda öyleydi ulturasona girdiğimde bakan doktor eliyle bastıra bastıra yukarı yittirdi döndüğünü ben bile hissettim. 2hafta önce gittiğimde normal olması geren şeklindeydi. Bebekler sürekli döner belki ilerleyen haftalarda oda döner. Fazla ayakta durup yürüyüş filan yapma dikkat et en azından 30.haftaya kadar içinde korku şüphe varsa gidebilme imkanın da varsa birde özel hastaneye git

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba.

Yok mu yaşayan??
Sonradan dönen değişen çok varmış canım.donebilir de sorun olmaz sen yinede dikkat et kendine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar