Sorum var bebegin cinsiyetinde yanilma olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde özlem1935 tarafından oluşturulan bebegin cinsiyetinde yanilma olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegin cinsiyetinde yanilma olanlar
Konbuyu başlatan özlem1935
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

özlem1935

Kayıtlı Üye
rank
merhaba arkadaslar 13 haftalikken doktorum erkege benziyor dedi sonraki haftalar kapadi bacaklarini acmiyor gostermiyor bir turlu goremedik gecen hafta yani 18 haftalikken yine kapaliydi bacaklari ama kiza benziyor dedi doktor ayrintili da daha net belli olur dedi simdi kizim mi desem oglum mu desem bilemedim sizde boyle durumlar oldumu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
merhaba arkadaslar 13 haftalikken doktorum erkege benziyor dedi sonraki haftalar kapadi bacaklarini acmiyor gostermiyor bir turlu goremedik gecen hafta yani 18 haftalikken yine kapaliydi bacaklari ama kiza benziyor dedi doktor ayrintili da daha net belli olur dedi simdi kizim mi desem oglum mu desem bilemedim sizde boyle durumlar oldumu
Bende 13 de kıza benziypr dendi 18 de göstermedi 24 de göstermedi ayrtıntılıda kız dediler yani 27 de sonra 33 de doktorum erkek dedi 😂😂35 de tekrar kız şuan 1 aylık kızım var canım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bende 13 de kıza benziypr dendi 18 de göstermedi 24 de göstermedi ayrtıntılıda kız dediler yani 27 de sonra 33 de doktorum erkek dedi 😂😂35 de tekrar kız şuan 1 aylık kızım var canım
Cnm hep sen aklima geliyorsun böyle konuda 😂😂 nasılsınız cnm nasıl oldunuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Cnm hep sen aklima geliyorsun böyle konuda 😂😂 nasılsınız cnm nasıl oldunuz
İyiyiz birtanem şükür yarın kızçemin 1 aylık kontrolü var teyzesi öyle bugün de ona yeni ciciker aldım abisi ile . Sen nasılsın paşa nasıl gebelik nasıl gidiyoe ne kadar kaldı

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
İyiyiz birtanem şükür yarın kızçemin 1 aylık kontrolü var teyzesi öyle bugün de ona yeni ciciker aldım abisi ile . Sen nasılsın paşa nasıl gebelik nasıl gidiyoe ne kadar kaldı
Ayy maşallah ya o kadar oldu demek güle güle sağlıkla giysin inşallah abisi alıştı mi kardesine cnm benim oğlan çok durumsuz oldu cnm ya gebelik çok şükür iyi gidiyor ağırlaştı k biraz 🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayrıntılı da net belli olur canım benimde ikinci gebeliğimde 19 a kadar kız dediler 19 dan sonra erkek olduğunu öğrendim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Abisi alıştı şükür canım kucağına alıyor seviyor öpüyor şükür ki zarar vermiyor ona 🤭🤭. Neden kız ne oldu senin oğlana
Ayy maşallah ya o kadar oldu demek güle güle sağlıkla giysin inşallah abisi alıştı mi kardesine cnm benim oğlan çok durumsuz oldu cnm ya gebelik çok şükür iyi gidiyor ağırlaştı k biraz 🥰🥰

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Senin elinde canım şimdiden sevdir karnını ona ksrdeşin burada de
Evet söylüyoruz eşimle hep hatta sana hediye getirecek diyoruz eşim her görmesin de sevdiği şeyleri alıyor doguma yakın diyor paket ederiz veririz diyor ikinci çocuk nasıl bir duygu cnm sezeryan da oldun ya şimdi o nasıl ayağa çabuk kalktın mı ben hep düşünüyorum 🙄🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet söylüyoruz eşimle hep hatta sana hediye getirecek diyoruz eşim her görmesin de sevdiği şeyleri alıyor doguma yakın diyor paket ederiz veririz diyor ikinci çocuk nasıl bir duygu cnm sezeryan da oldun ya şimdi o nasıl ayağa çabuk kalktın mı ben hep düşünüyorum 🙄🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar