Bebeğin durduğu taraf?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meva tarafından oluşturulan Bebeğin durduğu taraf? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,907 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin durduğu taraf?
Konbuyu başlatan Meva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meva

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba arkadaşlar
Hayırlı Ramazanlar
Bebeğim sağ tarafimda duruyor ve sağ kasığımda arada bıçak saplanır gibi ağrı oluyor.dun doktora gittim normal dedi.ama neden sağda durur bilen var mı?
Şu an 11. Haftadayiz
Canim sanada hayurli ramazanlar bendede hep sol tarafda demeki orda rahat ediyordur🤩

Dilek0034

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Hayırlı Ramazanlar
Bebeğim sağ tarafimda duruyor ve sağ kasığımda arada bıçak saplanır gibi ağrı oluyor.dun doktora gittim normal dedi.ama neden sağda durur bilen var mı?
Şu an 11. Haftadayiz
Merhaba cnm benimde bebeğim genelde sağda oluyor benimde kasıklarımda saplantılı ağrı oluyor 27.haftadayız bizede doktorumuz normal ağrılar dedi ☺️

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm benimde bebeğim genelde sağda oluyor benimde kasıklarımda saplantılı ağrı oluyor 27.haftadayız bizede doktorumuz normal ağrılar dedi ☺️
Masallah seninki baya büyümüş annesi ☺️Sağlıkla kucağımiza alalım inşallah 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim sanada hayurli ramazanlar bendede hep sol tarafda demeki orda rahat ediyordur🤩
😄😄 Doğru söylüyorsun canım 🥰

İçimize sığmıyorlar şimdi 😂
😄😄😄

İçimize sığmıyorlar şimdi 😂
😄😄😄

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar
Hayırlı Ramazanlar
Şu an 11. Haftadayiz
Ayy bende az önce böyle bi post paylaştım aynı şeyleri yaşayan ne kadar çok insan varmış demekki normal dedim benimde 11 haftalık ve sağ tarafimda sancı değil ama bıçak saplanmasi gibi bi acı hissediyorum sanki bi yere vurmuş gibi oluyor acıyor geçiyor ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar