Bebeğin eşinin aşağıda olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Msdcgr tarafından oluşturulan Bebeğin eşinin aşağıda olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,043 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin eşinin aşağıda olması
Konbuyu başlatan Msdcgr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Msdcgr

Msdcgr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 28 haftalık hamileyim bebeğin eşi aşağıda denildi şükür kanama olmadı hiç bu haftadan sonra yukarı çıkar mı acaba etrafınızda duydunuz mu ya da tecrübe eden var mı?

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 28 haftalık hamileyim bebeğin eşi aşağıda denildi şükür kanama olmadı hiç bu haftadan sonra yukarı çıkar mı acaba etrafınızda duydunuz mu ya da tecrübe eden var mı?
Cnm başka doktora da görün bana da aynı şeyi söylediler bi kaç hafta sonra başka doktora gittim Kafası aşagıda çıktı eşi degil onunda normal olduğunu söyledi doktor çok şükür sıkıntı cıkmadı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Eşi rahim kanalını kapatmazsa pek bi sıkıntı olmaz sanırım canım ablamın bu şekilde kapalıydı sürekli kanaması oluyordu bebek baskı yaptıkça sürekli kanaması oldu ama çok şükür bişey olmadı tek sıkıntı normal doğum olamadı birde riskli gebelik geçirdi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimkide asagida rahim agzinda doktor her seyi yasaklar en az 1 hafta icinde geri cikar dedi dahada uzun surebilir dedi ama ben 4. Ayimisa girdik 14 hafta 2 gun once gittim hafif yukari cikmis intten cok arastirdim belirli bir aya kadar yukari cikiyormus son aylarda assagida olursa sezeryan doktorun duzelir demedimi cok dikkat etmen lazm iliski yolculuk bisey cekip itme egilme comelme agir kaldirma fazla yurumek yasak eger plasenta(bebek esi) yirtilirsa geri donus olmaz yirtildiginda her seferinda kanamada olmuyor ice dogru kanarsa agrilar uzerine gidersin cok dikkat et ewde tek kalma canim kucukte olsa yardim cagiracak biri olsun yaninda

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 sene önce benim eltim yaşadı onu 42 haftalikti doktora gidiyordu normal dedi eşin de felan sıkıntılı olmadığini söylediler devlet Hastanesi'nde sonra özele gitti sezaryene aldılar eşi rahim ağzını kapatmış çocuk vuruyormus ama sancı hissetmemis acil sezaryene almışlardi tabi herkeste aynı durum olur mu bilmiyorum ama bir kaç doktora görülmeden sezaryen kararı verme duzelebilir belki senin ki de normal doğum varken sezaryen seçeneğini seçme kolay gibi geliyor sezaryen ama inan kolayda değil benimde 3. Sezaryen olacak acayip korkuyorum yaşadım biliyorum çünkü tabi çözümü yoksa sezaryen olur inşallah gerek kalmaz ve sağlıklı bir şekilde doğumum gerçekleşir 🤲

Selin2304

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba aynı haftadayiz şuan sizinle.ben 20. Haftada öğrenmiştim .plasenta tamamen kapatiyordu rahim ağzını. Şuan birazcık kaymış kenara ancak yeterli değil 32.haftaya kadar vakti var 32. Haftada son durum neyse o şekilde kalıcakmis. İlişki,seyahat,gezmek tozmak,ayakta durmak herşey yasak yani plasentaya baskı uygulayacak herşeyden kaçının mecbur ne gerekiyorsa yapıyoruz bebeğimiz icin. En fazla 5-10 dakika ayakta duruyorum onun dışında yatıyorum sizde yatin dinlenin bebek buyudukce yukarı çıkma ihtimali yüksekmiş.icinizi ferah tutun🙂

Abrk

Kayıtlı Üye
rank
Benim başıma geldi şuan 36 ci haftadan gidiyoruz bı sıkıntı yok 2 aylıkken kanamam oldu 1 ay yattım iğne vurdular kanama durdu plasenta yani eşi aşağıda oluşmuş dedi doktor çok ayakta durma oturur vaziyette çok durma elinden geldiğince yat dedi bende öyle yaptım bebek hala aşağıda elimden geldiğince yatıyorum sende yat canım ama bazı bebeklerde yukarı çıkıyor büyüdükçe bazıları aşağıda kalıyor benimki çok alçak mesela ama bişey olmadı şükür

Tüm sayfalar yüklendi.