Bebegin hareket azalmasi 😔😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Bebegin hareket azalmasi 😔😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,414 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin hareket azalmasi 😔😥
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anhar

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+5 gunluk hamileyim 🤰🏼 ve bebegimin hareketi azaldığını hissediyorum ve çok korkuyorum 🥺 acaba sizde böyle durum oldu mu bide akintim çok var beyaz sümüksü kivamda sanci arada bi gelip gidiyor .

Tuğbaa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 39+5 gunluk hamileyim 🤰🏼 ve bebegimin hareketi azaldığını hissediyorum ve çok korkuyorum 🥺 acaba sizde böyle durum oldu mu bide akintim çok var beyaz sümüksü kivamda sanci arada bi gelip gidiyor .
Bnde 40 hafta oldgm gn hareketleri yok denecek kadar azdi doktr kontrolum geldi bitek bunu syledm hemen nst odasna aldilar ve kizdilar neden bu zamana kadar bekledin diye.o gecede yatis verdi bekleme yani hemen git

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 40 hafta oldgm gn hareketleri yok denecek kadar azdi doktr kontrolum geldi bitek bunu syledm hemen nst odasna aldilar ve kizdilar neden bu zamana kadar bekledin diye.o gecede yatis verdi bekleme yani hemen git
Bende gidicem hastaneye bakalim ne olucak 😔 inşallah kotu bir şey yoktur bebeğimde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer hareketini çikolata yediğin halde hissetmiyrsan hemen doktra git canm lütfen
Şimdi çikolata yedim 5 dakika sonra kipraşti içimde ama çok az hareket etti yani hareketi çok agirlaşmiş

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Korkma yoktur yeri kalmadigi icin karninda hareketler azalmistir buyuk bi ihtimal ama yinede gorun canim doktra icin rahatlasn
Evet inşallah bu gece hastaneye gidicem bakalim ne olucak

Peki sen o gece gittiğinde doğum yaptin mi 🤔 sezeryanla mi yoksa normal doğum mu yaptin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek doğum kanalına girdikten sonra da hareketleri azalıyor belki ondan kaynaklı olabilir. Ama ihmal etme son haftalar ihmale gelmez her an herşey olabildiğinden tehlikeli olabiliyor. İnşallah bişey yoktur ama için rahat eder en azından

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebek doğum kanalına girdikten sonra da hareketleri azalıyor belki ondan kaynaklı olabilir. Ama ihmal etme son haftalar ihmale gelmez her an herşey olabildiğinden tehlikeli olabiliyor. İnşallah bişey yoktur ama için rahat eder en azından
🥺😔 Doğru diyorsun cnm yok ihmal etmem inşallah gece hastaneye gidicem bakalim ne olucak 😔

Tuğbaa

Kayıtlı Üye
rank
Evet inşallah bu gece hastaneye gidicem bakalim ne olucak

Peki sen o gece gittiğinde doğum yaptin mi 🤔 sezeryanla mi yoksa normal doğum mu yaptin
Ewet sabah normal dogum yaptim cok sukur suni sanci verdi ama hmn geri cikartti cnku kendi sancilarm basladi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar