Sorum var Bebegin hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aygun 1994 tarafından oluşturulan Bebegin hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 680 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin hareketi
Konbuyu başlatan Aygun 1994
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

dilara.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz? İlk gebeligim 14hafta 1 gun. Bebegi hala hiss etmiyorum acaba ne zaman hiss ede bilirim tekmelerini))))
Merhaba canım öncelikle rabbim sagliklica kucağına almayı nasip etsin inşallah bende 22 haftalik hamileyim 10 gündür felan hissediyorum benim de ilk gebeliğim herkezde farklı olabilir tabikide ama ♥️😍

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım öncelikle rabbim sagliklica kucağına almayı nasip etsin inşallah bende 22 haftalik hamileyim 10 gündür felan hissediyorum benim de ilk gebeliğim herkezde farklı olabilir tabikide ama ♥️😍
Cok tesekkur ederim canim seninle bahem insallah Allah korusun bebegin 🥰🥰🥰🥰masallah 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk hamileliyim 18de hissettim.
Masallah Allah bagislasin 🥰🙏

Sağlıcakla al kucağuna inşallah daha erken 20 22 haftalarda hissdersin
Cox Tesekkur ederim canim insallah cox tesekkurler yorumunuz icin canim 🥰🥰🥰🥰🙏

Sağlıcakla al kucağuna inşallah daha erken 20 22 haftalarda hissdersin

Merhaba kizlar nasilsiniz? İlk gebeligim 14hafta 1 gun. Bebegi hala hiss etmiyorum acaba ne zaman hiss ede bilirim tekmelerini))))
Allah Sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. İlk gebelikte bağırsak hareketleriyle kariştirilabiliyor çoğunlukla o nedenle net hissetmem 18 22 haftalar arası da olur bu bebeğin hareketli yada sakin olmasina görede değişebilir 💕

Cok tesekkur ederim canim seninle bahem insallah Allah korusun bebegin 🥰🥰🥰🥰masallah 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Masallah Allah bagislasin 🥰🙏

Rica ederim canım ☺️ 😘 😘

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Allah Sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. İlk gebelikte bağırsak hareketleriyle kariştirilabiliyor çoğunlukla o nedenle net hissetmem 18 22 haftalar arası da olur bu bebeğin hareketli yada sakin olmasina görede değişebilir 💕
Tesekkur ederim canimm ultrasonda qayet hareketli ama ben hiss etmedigim icin istedim sorum canim sizlere cok tesekkur ederim yorumunuz icin

Salam insAalah sag salamat qucaginiza alasiz mendede ilk hamilelikdi men 20-21 heftelerde hiss etmiwdim
Cox sagol can tesekkur edirem Şahnaz insallah onda hele vaxta var)))

Salam insAalah sag salamat qucaginiza alasiz mendede ilk hamilelikdi men 20-21 heftelerde hiss etmiwdim
Cox sagol can tesekkur edirem Şahnaz insallah onda hele vaxta var)))
İlk gebelikte genelde 20. haftadan sonra 24 e kadar da hissetmezsen kabul ediliyor canım
Tesekkur ederim canim yorumunuz icin 🥰🙏insallah o zaman en az 6 hafta var))))

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar