Sorum var Bebegin hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aygun 1994 tarafından oluşturulan Bebegin hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 680 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin hareketi
Konbuyu başlatan Aygun 1994
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kizlar nasilsiniz? İlk gebeligim 14hafta 1 gun. Bebegi hala hiss etmiyorum acaba ne zaman hiss ede bilirim tekmelerini))))
Canım 16. Hafta ile 24. Hafta arası hissedersun bebeğin yerleştiği yer ve senin vücut tipin çok önemli hissetme konusunda

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Canım 16. Hafta ile 24. Hafta arası hissedersun bebeğin yerleştiği yer ve senin vücut tipin çok önemli hissetme konusunda
Tesekkur ederim canim 🥰🙏bir az kiloluyum aslı da boy 156 sm kilom 65 belki ondanda ola bilir))) insallah hiss ederim rabbim bu duyguyu tum anne olmak isteyen kadinlarimiza yasatsin insallah 🙏🙏🙏🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Açıkçası oğlumda 6 ay olana kadar hiç hissetmedim ama kızımda 17 hafta da yavaştan içinde bir canlının var oluşunu hissetmeye baslamistim 🤭
Masallah Allah bagislasin canim insallah bende hiss ederim 3 yildir bu ani bekliyorum 😊🥺🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tesekkur ederim canim 🥰🙏bir az kiloluyum aslı da boy 156 sm kilom 65 belki ondanda ola bilir))) insallah hiss ederim rabbim bu duyguyu tum anne olmak isteyen kadinlarimiza yasatsin insallah 🙏🙏🙏🥰🥰🥰

Masallah Allah bagislasin canim insallah bende hiss ederim 3 yildir bu ani bekliyorum 😊🥺🥰
Rica ederim kuzum ❤️. Amin kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Inşallah kuzum benim🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar