Bebeğin hareketleri ne zaman hissederim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan Bebeğin hareketleri ne zaman hissederim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,644 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin hareketleri ne zaman hissederim
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelik olunca çok normal cnm. Bende bir ara çok yormustum kendimi bebisimin hareketini hissetmemistim bir gün ayy kafayi yiyordum. 😁 İlk gebelik iste hersey normal 🤭🤭
Düşünmiyim kendimi de bebeği de strese sokmiyim diyorum ama yok elimde olmuyo ama ne zaman kontrole gidip görüyorum o zaman rahat bi nefes alıyorum 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
15+2 haftalık hamileyim ve ilk gebeliğim bebeğin hareketlerini ne zaman hissetmeye başlarım acaba
Valla canım kişiden kişiye değişiyor sanırım benimde ilk gebelik ben 16. Haftada hissetmeye başladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım kişiden kişiye değişiyor sanırım benimde ilk gebelik ben 16. Haftada hissetmeye başladım
Doktoruma danışınca oda hem bebek çok haraketli hemde sen kilolu değilsin ondan hissetmen normal demişti şuan 19.0 olduk maşallah tepiniyor içinde 🤭 Sende hissedersin yakin zaman da çok güzel bir duygu rabbim herkese yaşatsın 🤲🏻

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruma danışınca oda hem bebek çok haraketli hemde sen kilolu değilsin ondan hissetmen normal demişti şuan 19.0 olduk maşallah tepiniyor içinde 🤭 Sende hissedersin yakin zaman da çok güzel bir duygu rabbim herkese yaşatsın 🤲🏻
Biraz kilom var acaba etkiler mi hissetmeyi amin inşallah 😍🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Biraz kilom var acaba etkiler mi hissetmeyi amin inşallah 😍🥰
Bilmiyorum canım ama ben 5 ayın icimdeyim hala ilk gebe kaldigim kilodayım görsen karnım var ama kilo yok doktorum öyle dedi ama zayıf anneler daha erken hissedermis diye bir şey de duymuştum ne kadar doğru bilemem

15+2 haftalık hamileyim ve ilk gebeliğim bebeğin hareketlerini ne zaman hissetmeye başlarım acaba
Valla canım ben 25 haftada felan hissetmistim herhalde ilk gebelik olunca ☺️ ama hiç göbeğim de olmamisti korkmuştum doktora felan gittim iç karnın geniş korkma demişti hareketini de hissedersin yakında demişti doktora gittikten 2 gün sonra felan hissetmistim . Belki de önce hareket etmiştir ama kuvvetli etmeyince ben hissedememisimdir ilk olunca🤷☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar