Bebeğin hareketleri

• Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adsız anne adayı tarafından oluşturulan Bebeğin hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 826 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin hareketleri
Konbuyu başlatan Adsız anne adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
29+4teyim bebegin bir haftadır falan hareketleri çok azaldı önceden kıpır kıpır idi bir sorun olabilir mi endiseleniyorum herkes dillendirdi onunki hareketli bizimki değil diye nazar mı oldu noldu bilemedim ilk gebelik çok acemilik çekiyorum
Yeri daralıyor annesi belkide ondadir hareket ediyor ama demi az bile olsa. Herkese söyleme insanların gözü cidden değiyor

A

Adsız anne adayı

Guest
Hareket var ama çok çok azaldı önceden sabah öğle akşam gece mutlaka hareketli olurdu şimdi bı sabah hissediyorum nadiren akşam o kadar günlük on tane bile tekme atmiyo öyle diyeyim acemilik işte her sorana maşallah çok hareketli durmuyo hiç dedim sonra böyle oldu bişi mi var diye çok endişelendim 😪

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
29+4teyim bebegin bir haftadır falan hareketleri çok azaldı önceden kıpır kıpır idi bir sorun olabilir mi endiseleniyorum herkes dillendirdi onunki hareketli bizimki değil diye nazar mı oldu noldu bilemedim ilk gebelik çok acemilik çekiyorum
Kuzum bebek büyüdükçe yeri daralıyor ve buda daha az hareket etmesine neden oluyor bide hep hareket etmezler ki zaten benim ilk gebeliğimde kızım 2 gün boyunca hareket etmemişti korkma yani 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hareket var ama çok çok azaldı önceden sabah öğle akşam gece mutlaka hareketli olurdu şimdi bı sabah hissediyorum nadiren akşam o kadar günlük on tane bile tekme atmiyo öyle diyeyim acemilik işte her sorana maşallah çok hareketli durmuyo hiç dedim sonra böyle oldu bişi mi var diye çok endişelendim 😪
Stres yapma senin stresin bile etkiler kuzum onu eğer için rahat değilse bir doktora git baksınlar balım ama hep aynı sıklıkta harajet etmiyorlar 1 günleri 1 günü tutmuyir miniklerin

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hareket ediyorsa sıkıntı yapma az ya da çok harekete kafanı takma ..hiç hissetmiyorsan eğer doktora görün derim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hepinize teşekkür ederim alışmıştım onun sürekli hareket etmesine birden azalınca korktum artık daha sakin olurum sizin sayenizde 🥰🥰🥰
Kendi adıma rica ederim kuzum stres yapma ve kendini çok yorma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 cümlemizin de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar