Bebeğin hareketlerini hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan Bebeğin hareketlerini hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,824 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin hareketlerini hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Devlete gititizim için numarasi yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün çok hafifhareket etti başka yok

Dün çok hafifhareket etti başka yok

Yarın olmasını beklicem malesef sağlık ocağında kalp atışlarına bakıtacam inşallah
Hm inşallah bi sorun yoktur canm bazen oluyo öyle korka sabah sağlık ocağınada gidebilirdin için rahat etmiyosada bi çikolata ye uzan bide öyle dene

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Hm inşallah bi sorun yoktur canm bazen oluyo öyle korka sabah sağlık ocağınada gidebilirdin için rahat etmiyosada bi çikolata ye uzan bide öyle dene

İnşallah
Aynen Çok teşekkür ederim
Allah razı olsun

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Selâmünaleyküm Hanımlar 24 hafta 4 günlük hamileyim bebegimin harekitlesini hissetmiyorum Daha önce çok hareketliydi şuan 2 gündür hareket etmiyo
normalmi
Şuan sizinle aynı şeyleri yaşıyoruz benimki 21 haftalık enson perşembe günü duydum daha duyamadım yarın olsun inşallah sağlık ocağına gidicem rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
Selâmünaleyküm Hanımlar 24 hafta 4 günlük hamileyim bebegimin harekitlesini hissetmiyorum Daha önce çok hareketliydi şuan 2 gündür hareket etmiyo
normalmi

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Anneler Hepinize çok teşekkür ederim Allah razı olsun cevaplarınız için Hakkınızı helal edin
Biraz uzandim hareket etmeye başladı Yaramaz
Çok şükür
Allah kimseyi korktuğu yere uğratmasin

Şuan sizinle aynı şeyleri yaşıyoruz benimki 21 haftalık enson perşembe günü duydum daha duyamadım yarın olsun inşallah sağlık ocağına gidicem rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
Amiiiinnnnn

Amiiinnn canım
İnsan yinede korkuyo annelik duygusu işte
Allah herkese evlat sevgisini tattırsın
Olmayan herkese nasip etsin inşaallah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar