Bebeğin hareketlerini kasıkta hissetme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozge03 tarafından oluşturulan Bebeğin hareketlerini kasıkta hissetme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin hareketlerini kasıkta hissetme
Konbuyu başlatan Ozge03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
18 haftalığm bebişim hep kasıklarımda böle olan varmı
bu haftalarda normaldir bebegin tekmeleri minik oldugu icin damar atmasi gibi olur biraz daha buyuyunce tekmeler iyicene his edilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günümüz ve haftamız aynıymış bende 30+3 ☺️ aşağıya vuruyormu seninde aniden tuvaletimi kaçırcak gibi oluyorum öyle bi vuruyorki 🤦
benimde öyle ayni 30+3 alttan vuruyo agri bebek kibildadikca kasıklarima agrilar giriyo belim ağriyo karnim kasılıyo bide akıntim cok var benim onun icin doktora gittim erken dogum riskin var dedi bana

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Arada oluyor ewet ama sıklıkla lawaboya qidiyrm bi iki damla qeliyo 😏 kizmi sizinkide 🤗
Yok erkek benim inşallah ikinci kız olur çok istiyorum kız çocuğum olsun ☺️ 🤲 lavobaya gidiyorum odaya geliyorum tekrar lavoba ihtilacım varmış gibi oluyor geri gidiyorum bi iki damla anca ama o çok rahatlatıyor anlamıyorum enfeksiyon falan da yok baskı çok yapıyor bide sürekli mesaneye vuruyor sanırım 😀🤦

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
18 haftalığm bebişim hep kasıklarımda böle olan varmı
30 haftalığım halen ara ara aşağı iniyor dayanılacak gibi değil sık sık idrara çıkıyorum doktora sordum normalmiş bebek dönsün diye sırt üstü yat ayağını havaaya kaldır. Dönüyor yukarı çıkıyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok erkek benim inşallah ikinci kız olur çok istiyorum kız çocuğum olsun ☺️ 🤲 lavobaya gidiyorum odaya geliyorum tekrar lavoba ihtilacım varmış gibi oluyor geri gidiyorum bi iki damla anca ama o çok rahatlatıyor anlamıyorum enfeksiyon falan da yok baskı çok yapıyor bide sürekli mesaneye vuruyor sanırım 😀🤦
Aynı durumdan muzdaribiz 🤭 aynı anlattqnz sekildeyim bende neyse 2 ayimz kaldı hayrlica 🥰 benimde bi oqlum war ikinci qebeliqm kızım olacak insaAllah 😍🥰🥰 rabbim sizde nasıp etsin hayrlica insaAllah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar