Bebeğin idrar kesesinin büyük olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kudo Sedo Ela'M tarafından oluşturulan Bebeğin idrar kesesinin büyük olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,306 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin idrar kesesinin büyük olması
Konbuyu başlatan Kudo Sedo Ela'M
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
39+6 gunluk hamileyim. bugun ultrasonda doktor bebegin idrar kesesinin büyük oldugunu fark etti. we bana söyledigi tek sey dogumdan sonra nobetci doktora soyle demek oldu. napicam bilmiorum. nolur basina gelen warsa bana yardim etsin
Bebeğin idrar kesesinin büyük olmasının sebebi çişini yapmamış olmasıdır büyük ihtimalle BENDEDE doktorum ultrason sırasında büyük olduğunu söylemişti ama osırada çişini yapınca düzeldiğini söyledi inşallah seninkide öyledir Allah sağsağlim kucağına almayı nasip eder inşallah.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
39+6 gunluk hamileyim. bugun ultrasonda doktor bebegin idrar kesesinin büyük oldugunu fark etti. we bana söyledigi tek sey dogumdan sonra nobetci doktora soyle demek oldu. napicam bilmiorum. nolur basina gelen warsa bana yardim etsin
Geçmiş olsun canım öyle bi sorun olsa önceki haftalarda da görmez miydi yada madem böyle bi sorun olduğunu gördü doğumun da her an oldu olacakken tekrar detaylıya göndermesi gerekmez miydi🙄 bebekler amniyotik sıvıyı sürekli olarak yutup çişlerini yapıyorlar canım idrar kesesinin dolu olduğu zaman bakmış olabilir mi acaba tekrar kontrol falan demedi mi? İnşallah bi sorun yoktur canım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar