Bebeğin İki hafta önde olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Bebeğin İki hafta önde olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,298 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğin İki hafta önde olması
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen doktora gittim doktor bebeğin 32+6 olduğunu söyledi bana göre ise 30+2 nasıl olacak yani 2 hafta önde olması doğumu etkilermi erkenmi olur doğum bişey anlamadım size sormak istedim canlarım ♥️ yardımcı olabilirmisiniiiiiiiz? Bide doktor kendi haftasına göre testleri yaptı 32. Haftaya göre yaptı

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar geçen doktora gittim doktor bebeğin 32+6 olduğunu söyledi bana göre ise 30+2 nasıl olacak yani 2 hafta önde olması doğumu etkilermi erkenmi olur doğum bişey anlamadım size sormak istedim canlarım ♥️ yardımcı olabilirmisiniiiiiiiz? Bide doktor kendi haftasına göre testleri yaptı 32. Haftaya göre yaptı
Canım benimde öyleydi ilki de öyleydi bu da öyle hic bir sıkıntı olmadı. Yani biraz tombul oluyor bu da normal doğumu etkiliyor onu söyleyeyim gelişimi ileri iri bir bebek olunca normal doğumu önermiyorlar. 😊

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde öyleydi ilki de öyleydi bu da öyle hic bir sıkıntı olmadı. Yani biraz tombul oluyor bu da normal doğumu etkiliyor onu söyleyeyim gelişimi ileri iri bir bebek olunca normal doğumu önermiyorlar. 😊
Peki ben doktorun dediği haftaya göremi gidecem yani şimdi Doktora göre 32+6 günlük ya 8 hafta sonra 40 haftalık oluyor ona göremi olacak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum doktor bebeğin ultrasondaki gelişimine göre hesapliyor

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ilki de 2 hafta önden gidiyordu 38+5 de doğum yaptım bu da önden gidiyor sıkıntılı bir durum değil.

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ya masallah kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah darısı benim başıma 🙈 daha çok var benim 🤭
Amin canım benim benim teşekkür ederim yardımcı olduğun için 🥰🥰 sağlıkla yavrumu kucağına alırsın inşallah 🥰🥰günler gibi akıyor ♥️🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim ilki de 2 hafta önden gidiyordu 38+5 de doğum yaptım bu da önden gidiyor sıkıntılı bir durum değil.
Bi sorun olmasında canım 🥰 çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için 🥰♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar