Sorum var Bebeğin ıkınması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğin ıkınması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 353 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin ıkınması
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan süreyya çay

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim ara ara ıkınıyor gün içerisinde ıkınırken huzursuz oluyor gazı yok affedersiniz hem alttan kendisi çıkarıyor hem ben çıkarıyorum kabız da değil dünden beri büyük tuvaletini yapmadı çok korkuyorum kimyon tohumu kaynatıp verdim ondan mı böyle oldu kendimi suçlu hissediyorum internetten baktığımda idrar yolu enfeksiyonundan makat darlığına kadar sebep var bide ben de numune için poşet var akşam evde tahlilini alıp acile gitsem olur mu 😑@Zeynep23 canım olaya el atar mısın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim ara ara ıkınıyor gün içerisinde ıkınırken huzursuz oluyor gazı yok affedersiniz hem alttan kendisi çıkarıyor hem ben çıkarıyorum kabız da değil dünden beri büyük büyük tuvaletini yapmadı çok korkuyorum kimyon tohumu kaynatıp verdim ondan mı böyle oldu kendimi suçlu hissediyorum internetten baktığımda idrar yolu enfeksiyonundan makat darlığına kadar sebep var bide ben de numune için poşet var akşam evde tahlilini alıp acile gitsem olur mu 😑@Zeynep23 canım olaya el atar mısın
Dünden beri büyük tuvaletini yapmadı diyorsun canım kabız da olmuş olabilir aslında

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bebeğim ara ara ıkınıyor gün içerisinde ıkınırken huzursuz oluyor gazı yok affedersiniz hem alttan kendisi çıkarıyor hem ben çıkarıyorum kabız da değil dünden beri büyük tuvaletini yapmadı çok korkuyorum kimyon tohumu kaynatıp verdim ondan mı böyle oldu kendimi suçlu hissediyorum internetten baktığımda idrar yolu enfeksiyonundan makat darlığına kadar sebep var bide ben de numune için poşet var akşam evde tahlilini alıp acile gitsem olur mu 😑@Zeynep23 canım olaya el atar mısın
Enfeksiyon ateş, kusma yapar ve idrarını turuncu renk çok az yapar. Kabız olmuş olabilir. Bebeğin kaç aylık ki kimyon tohumu verdin ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar