Sorum var Bebeğin kilo alması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Bebeğin kilo alması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,976 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilo alması
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğin kilo alımı neye bağlıdır dördü bulacak diye aklım çıkıyor iri bebek dediler ucu geçerse sezeryan olursun dedi doktor sezeryana karşı biri değilim ama normal doğum yapmak istiyorum sizce ne yapmalıyım şuan 34 haftayim ve 2.5 kilo yani kilo dengesini nasıl sagliyorsunuz anne karnında
Özellikle normal doğum yapanlara soruyorum bana fikir verin aşırı ihtiyacım var ,😊
Kilosu çok değilki benim 36.haftada 3 kilo idi doktorum kilosu ideal haftasına göre diyor😅 4 olur herhalde 40.haftayı geçmez umatım 4bucuğa kadarda normal doğum olabilir çok fazla abartmış doktorun

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Asıl siz ne yiyip ne içiyorsunuz bize onu söyleyin de bizde yiyelim maşallah sağlıkla kucağınıza alın😊
Bide gebelik şekeriniz yok değil mi? bazen şeker olan gebelerde bebek iri oluyor
Zeytinyağı na bağlıyorum gelişimini bütün yemeklerimi hakiki zeytinyağı ile yapıyorum malum ege gelini olanlar bilir 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de 34 haftalik 2400 g doktor fazla demedi normal kilosu haftasiyla uyumlu dedi.
İyi ozaman endişe etmeyeyim bende

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Asıl siz ne yiyip ne içiyorsunuz bize onu söyleyin de bizde yiyelim maşallah sağlıkla kucağınıza alın😊
Bide gebelik şekeriniz yok değil mi? bazen şeker olan gebelerde bebek iri oluyor
Allaha şükür benim gebeliğin başından beri gelişimi hep haftasına göre iyi oldu kilosuda marketten paketli gıda falan yemiyorum elimden geldiğince köyden doğal yiyorum ceviz falan her sabah haşlanmış yumurta yiyorum ekmek makarna yemiyorum yeşillik yiyordum ama işyerinde tam tersi oldu malesef tek çalışan olduğumdan yemek getirtmiyorlardı 😑

S

Sewo

Guest
Kızlar bebeğin kilo alımı neye bağlıdır dördü bulacak diye aklım çıkıyor iri bebek dediler ucu geçerse sezeryan olursun dedi doktor sezeryana karşı biri değilim ama normal doğum yapmak istiyorum sizce ne yapmalıyım şuan 34 haftayim ve 2.5 kilo yani kilo dengesini nasıl sagliyorsunuz anne karnında
Özellikle normal doğum yapanlara soruyorum bana fikir verin aşırı ihtiyacım var ,😊
Bence hiç sorun yapma canm sağlıklı olması için dua et sadece benim 19 Mayıs doğum kismetse ve bebeğim kilo almıyor hatta dünkü kontrolumde kilo vermiş çok üzüldüm 🙏

Bi prenses bi prens annes

Kayıtlı Üye
rank
35 36 haftalarda alıyorsun zaten kiloyu şuanda o kadar düşünme benim o zamanlarda 2 kg’du 39+3 doğum yaptım normal 4 kg doğum yaptım şimdi her danışan eden anneye yazıyorum böyle ama iyiki doğurmuşsun diyecek anneler 😀😂 söyle ki amacım ben bu kiloyla yaptıysam siz hayde hayde yaparsınız
Ne yedin dd bu kadar kilolu doğurdun canım bi tavsiye ver bize

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar