Sorum var Bebeğin kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğin kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,330 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin kilosu
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
iyi akşamlar kızlar nasılsınız direkt soruma geçmek istiyorum geçen ay bebeğimi aşıya götürdüğümde kilosuna 5500 dediler iki aylıktı o zaman şu an üç aylık olacak dün doktora götürdüm 5550 dedi sağlık ocağındaki tarti manuel hastanedeki dijital kafayı yiyecem bebeğim bir ayda elli gram mi almış eşim hastaneye gittiğimizde o kadar acele ediyor ki eve gitmek için doktora sormayı unuttum sizlere soruyorum sağlık ocağındaki tarti.mi yanlış doktor kilosuna gayet iyi dedi uykusu gündüz kısa kısa uyuyor gece çok şükür iki saatte bir uyanir sütüm doyurucu olmasa uyanır demi hep aç olsa demi sizin bebekleriniz iki buçuk üç aylıkken kaç kiloydu 😔
Endişe etme sağlık ocağında bebeği komple soyuyorlar mı yada hastanede mesela bizim sağlıkocağonda komple soymadan tartıyorlar üstünde ne varsa öyle koyafeti düşüyorlar hastanede ise doktor zıbın ve bezde dahil hepsini çıkartıyor ona göre söylüyor fark bundan da olabilir belki sağlıkocağonda kıyafet ile çlçüm yapıldı ise kilosu fazla çıkması çok olası zaten bebeğin kuru bezi bile 40 grm geliyor öyle hesap et canım

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
iyi akşamlar kızlar nasılsınız direkt soruma geçmek istiyorum geçen ay bebeğimi aşıya götürdüğümde kilosuna 5500 dediler iki aylıktı o zaman şu an üç aylık olacak dün doktora götürdüm 5550 dedi sağlık ocağındaki tarti manuel hastanedeki dijital kafayı yiyecem bebeğim bir ayda elli gram mi almış eşim hastaneye gittiğimizde o kadar acele ediyor ki eve gitmek için doktora sormayı unuttum sizlere soruyorum sağlık ocağındaki tarti.mi yanlış doktor kilosuna gayet iyi dedi uykusu gündüz kısa kısa uyuyor gece çok şükür iki saatte bir uyanir sütüm doyurucu olmasa uyanır demi hep aç olsa demi sizin bebekleriniz iki buçuk üç aylıkken kaç kiloydu 😔
Benimki son aşısına götürdüğümde 7195 kiloydu şimdi kaç bilmiyorum aynı benle senin ki zaten aylar

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktora goturdugumde kilodan ziyade gelisimine bakti. Gelisimi iyiyse kilo problem degil dedi. Hatta cok az kilo aliyor dedim, alıyor iste daha ne istiyorsun, gelisimi guzel gerisini problem etme demisti. Baktiginda bebegin zayif gelmiyorsa gozune ve gelisimi guzelse kiloya takilma 🤩 gerci biz anneler ne kadar takilmayiz orasini bilemiyorum 😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki son aşısına götürdüğümde 7195 kiloydu şimdi kaç bilmiyorum aynı benle senin ki zaten aylar
3 aylik bebek mi 7195 gram? Maşallah kuzucuga

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Endişe etme sağlık ocağında bebeği komple soyuyorlar mı yada hastanede mesela bizim sağlıkocağonda komple soymadan tartıyorlar üstünde ne varsa öyle koyafeti düşüyorlar hastanede ise doktor zıbın ve bezde dahil hepsini çıkartıyor ona göre söylüyor fark bundan da olabilir belki sağlıkocağonda kıyafet ile çlçüm yapıldı ise kilosu fazla çıkması çok olası zaten bebeğin kuru bezi bile 40 grm geliyor öyle hesap et canım
Can soymuyorlar bu sefer aşıya götürdüğümde zıbınla tartiracam

Maşallah mama da mi içiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Can soymuyorlar bu sefer aşıya götürdüğümde zıbınla tartiracam

Maşallah mama da mi içiyor
Ondan işte canım benim sen hiç endişe etme bebeğin kıyafeti bile çok fark ettieiypr hele bezi dolu ise dqha çok fark ettiriyor

Tüm sayfalar yüklendi.