Sorum var Bebeğin suyu azalmiş ne demek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebeğin suyu azalmiş ne demek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin suyu azalmiş ne demek
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hastaneye gittim bebek az hareket ediyor diye dedi ki suyu azalmiş yani öyle aşırı azalmamış ama takip et falan dedi ne yani şimdi bu bişey anlamadım başına gelen var mı
Bebeğin içinde bulunduğu kesenin suyu azalmış yani canım bebeğin rahat hareket etmesini sağlıyor. Azalması hareketlerini kısıtlar o yüzden takip et günde 10 dan az hareket etmemeli. Bol su içmelisin günde en az 3 litre. Kaç haftalıksın bu arada

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin içinde bulunduğu kesenin suyu azalmış yani canım bebeğin rahat hareket etmesini sağlıyor. Azalması hareketlerini kısıtlar o yüzden takip et günde 10 dan az hareket etmemeli. Bol su içmelisin günde en az 3 litre. Kaç haftalıksın bu arada
33+2😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim öyle oldu bebeğin suyu azldi erken doğum yaptım 34 haftalıken sen çok su içmeye bak
Gerçekten mi 😔peki senin nasıl azalmaydı bana biraz azalmış dedi

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
33+2😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten mi 😔peki senin nasıl azalmaydı bana biraz azalmış dedi
İlk önce az suyun azalması dedi ams çok değildi serom verdi takmam için ara deprem oldu bende deprem bölgesindeyim takmadım seromlari 15 gün sonra giyimde tanen bitmişti acil sezeryan alındım bebeğim 28 gün kuvezde kaldı canım bol bol su için sen ben icemedim

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye gittim bebek az hareket ediyor diye dedi ki suyu azalmiş yani öyle aşırı azalmamış ama takip et falan dedi ne yani şimdi bu bişey anlamadım başına gelen var mı
Suyu bolca içesin inşaallah duzelir bide internetde baksan bilersin havuc suyu çik faydalı suyu artırır

ahuahu

Kayıtlı Üye
rank
Cuma günü banada suyu az dedi, havuç suyu içtim iki gün durmadan dondurma çikolata falan yedim hareketleri geri geldi pazarteside gittiğimde suyu normale dönmüş ve kendisi 2 günde 110 gram almıştı. Yani yemek içmek lazımmış :)) ben geçen hafta hiç birşey yiyememistim kafası migdeme baskı yaptigi için. 33+3 olduk bizde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar