Bebeğin suyu fazla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şenay 25 tarafından oluşturulan Bebeğin suyu fazla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 775 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin suyu fazla
Konbuyu başlatan Şenay 25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervo58

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar benim bugun kontrolüm vardı gittim doktora dedi suyun fazla böyle bir şey başınıza geldi mi bilginiz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar benim bugun kontrolüm vardı gittim doktora dedi suyun fazla böyle bir şey başınıza geldi mi bilginiz
Evet canım bende bugün gittim bana da fazla dedi bir hafta önce şeker yüklemesi yapıldı sonuç temiz çıktı iki hafta sonra gel hala fazlaysa tekrar şeker yüklemesi yapacağız dedi bende birşey anlamadım 😏😏

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Banada aynısını söyledi doktorum şeker hastasıyım dikkat et dedi düşük tehlikem varmis

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bende bugün gittim bana da fazla dedi bir hafta önce şeker yüklemesi yapıldı sonuç temiz çıktı iki hafta sonra gel hala fazlaysa tekrar şeker yüklemesi yapacağız dedi bende birşey anlamadım 😏😏
Ya canım öyle moralim bozuldu ki acaba neden diye bebekte bir sıkıntı olmasında inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada aynısını söyledi doktorum şeker hastasıyım dikkat et dedi düşük tehlikem varmis
Siz kaç haftalık sınız

Siz kaç haftalık sınız
Ya canım öyle moralim bozuldu ki acaba neden diye bebekte bir sıkıntı olmasında inşallah

Siz kaç haftalık sınız
Benim 25 haftalık

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank

Siz kaç haftalık sınız

Siz kaç haftalık sınız

Benim 25 haftalık
Valla benimde her gittiğimde birşey soyluyo ilk gittim plesenta rahim ağzında ikinci gittim kordon iki tür boynun da üçüncü gittigimde plesentada kanama başlamış dedi bugünde hepsi aynen duruyo üstüne birde suyu fazla dedi kafam allak bullak hangisini düşünecem şaşırdım 30+1 haftalik olduk Allahım hepimizi zamanını sağlıkla doldurup dogmalarini nasip etsin sağlıkla kucağımıza alalim 🙏🙏🙏🙏

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben bir doktorun yazisini okumustum. Oda hastasina suyun fazla demis. Hastada ben sekerli seyler yememki demis. Doktorda peki meyve diye sormus. Hastada meyvenin sekerinden birsry olmaz diye dusunup hani bolbol meyve yiyormus. Doktor onuda kisitlamis dikkat ettirmis bir daki randevuda hersey tolundaymis. Sende karbonhidratli sekerli seylere dikkat et. Meyveyide sinirda tuket cnm ins sende guzel sonuclar alirsin

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben bir doktorun yazisini okumustum. Oda hastasina suyun fazla demis. Hastada ben sekerli seyler yememki demis. Doktorda peki meyve diye sormus. Hastada meyvenin sekerinden birsry olmaz diye dusunup hani bolbol meyve yiyormus. Doktor onuda kisitlamis dikkat ettirmis bir daki randevuda hersey tolundaymis. Sende karbonhidratli sekerli seylere dikkat et. Meyveyide sinirda tuket cnm ins sende guzel sonuclar alirsin
Allah razı olsun senden canım benim

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank

Siz kaç haftalık sınız

Siz kaç haftalık sınız

Benim 25 haftalık
27+5

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar