Sorum var Bebek alışverişe nezaman başlanır

• Konbuyu başlatan Zümre
  • Toplam 34 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Bebek alışverişe nezaman başlanır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,085 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek alışverişe nezaman başlanır
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Acaba neler alınıyor alışverişte az çok biliyorum ama yinede soriyim çokta abartmak istemiyorum çocuklar cok çabuk gelişiyorlar
Canım liste şeklinde atarım sana birazdan ama tecrübe çok önemliymiş ya. Mesela 4-5 tane hastane çıkışı aldım çocuk sıcaktan hiç birini giymedi. Kollu zıbın, kısa kollu zıbın, atletli zıbın bunlarla takılıyor yavrum çok sıcak isilik oldu yanakları. Bi de her şeyin yakası az daha kapalı olsaymış dedim ben yakalarına dikkat etmeden almışım açılıyor göğse doğru bazı zıbınların. Kumaşlar da pamuklu yumuşak olanları giydi zaten tenleri ipek gibi oluyor ya. Müslin battaniye 1 tane almışım şimdi eşime bi kaç tane daha aldıracağım sıcaktan sadece onu örtüyoruz üstüne. Penye battaniye 3 tane almışım 2 tane daha alınabilir yattığı yere seriyorum onu kusuyor, çiş çıkıyor bazen yıkanıyor sürekli. Bunları 23 günlük tecrübemle söyleyebilirim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

• 10`lu Hastane Çıkışı almadım 5 li takım aldım 4-5 tane onları da ilk hafta giydi sonra sıcaktan giymedi doktor zıbın yeter havalar çok sıcak dedi
  • Banyo Havlusu
  • Şapka giymedi sıcaktan rüzgar takımlardan çıkanları giydirdim hastaneye giderken bir iki sefer
  • Eldiven giydirmedim
  • Zıbın Badi kısa kollu uzun kollu atletli bol bol al canım kusuyorlar bi de 3 aylık giyiyor şu anda sende küçük alma canım
  • Çorap lazım oluyor ayakları üşüyor
  • Tulum sıcaktan giymedi

Son düzenleme:
Z

Zümre

Guest
Canım liste şeklinde atarım sana birazdan ama tecrübe çok önemliymiş ya. Mesela 4-5 tane hastane çıkışı aldım çocuk sıcaktan hiç birini giymedi. Kollu zıbın, kısa kollu zıbın, atletli zıbın bunlarla takılıyor yavrum çok sıcak isilik oldu yanakları. Bi de her şeyin yakası az daha kapalı olsaymış dedim ben yakalarına dikkat etmeden almışım açılıyor göğse doğru bazı zıbınların. Kumaşlar da pamuklu yumuşak olanları giydi zaten tenleri ipek gibi oluyor ya. Müslin battaniye 1 tane almışım şimdi eşime bi kaç tane daha aldıracağım sıcaktan sadece onu örtüyoruz üstüne. Penye battaniye 3 tane almışım 2 tane daha alınabilir yattığı yere seriyorum onu kusuyor, çiş çıkıyor bazen yıkanıyor sürekli. Bunları 23 günlük tecrübemle söyleyebilirim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

• 10`lu Hastane Çıkışı almadım 5 li takım aldım 4-5 tane onları da ilk hafta giydi sonra sıcaktan giymedi doktor zıbın yeter havalar çok sıcak dedi
  • Banyo Havlusu
  • Şapka giymedi sıcaktan rüzgar takımlardan çıkanları giydirdim hastaneye giderken bir iki sefer
  • Eldiven giydirmedim
  • Zıbın Badi kısa kollu uzun kollu atletli bol bol al canım kusuyorlar bi de 3 aylık giyiyor şu anda sende küçük alma canım
  • Çorap lazım oluyor ayakları üşüyor
  • Tulum sıcaktan giymedi
Çok teşekkür ederik canim benim bebek İNSAALLAH kasım sonu aralik başi gibi kış bebeği olacak bi nevi

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
22+3hamileyim alış verişe nezaman başlanır kaçıncı aydan sonra
Valla bana kalsa cinsiyeti öğrenir öğrenmez başlardım. Ancak eşim, kayınvalidemgiller ve annemler beni 32/33 haftalara kadar bekletiler. Yok o kadar erken iyi değil çocuğa bişey olur filan dediler hep. Bence canın ne zaman isterse indirim buldukça filan ufaktan başla.

Tüm sayfalar yüklendi.