Bebek arabası parçaları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Bebek arabası parçaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bebek arabası parçaları
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Eşim calismiyo canım bana göre pahalı herkesin bütçesi aynı olmuyo canım bide arabam yepyeni iken yenisini almak yerine Tamir etmek daha mantıklı🥰yenisini almaya niyetim olsaydı buraya post acmazdim direk yenisini alırdım 🤩
Doğrudur ben bütçenizi bilemem tabiyki umarım tamir ettirirsiniz nediyeyim💐

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur ben bütçenizi bilemem tabiyki umarım tamir ettirirsiniz nediyeyim💐
Saol canım 😘🌹 inşallah bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa işte o yüzden trendyoldan alış veriş yapılmaz ya
Evet ya oturduğum yer ilçe bebek arabası satılmıyor bile düşün artık 🤩🤩🥴 mecbur hep internetten alıyoruz burda öyle aradığın birşeyi kolay kolay bulamazsın

Yok balım ❤️❤️..
Ay ne bileyim kuzum ya ağrısı da ayrı oluyor karnım hep aşağıda bu hiç yukarı çıkmadı ama Kayra ya göre anormal bu çocuk ya 😂😂
Valla hamilelik zor canım Allah kolaylık versin bi an önce doğur artık senden çok biz sancı çektik da doğur artık 🤣🤣🤩

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Saol canım 😘🌹 inşallah bakalım

Evet ya oturduğum yer ilçe bebek arabası satılmıyor bile düşün artık 🤩🤩🥴 mecbur hep internetten alıyoruz burda öyle aradığın birşeyi kolay kolay bulamazsın

Valla hamilelik zor canım Allah kolaylık versin bi an önce doğur artık senden çok biz sancı çektik da doğur artık 🤣🤣🤩
Ahahaha doğuracağım alyam az kaldı 5 haftacok kaldı 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İyi diyelim iyi olsun canım ya ailem yakınımda değil bana iyi gelen insanlar hep uzakta evlendim hayatım durgunlasti 🥴iki küçük çocukla zor geçiyor canım ya
Ay sende ben gibisin ha desene . Doğum olmasa bende zor gelirdim yol hiç çekilmiyor hele çocukla asla 🥺. Allah yardımcın olsun seninde kuzum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ay sende ben gibisin ha desene . Doğum olmasa bende zor gelirdim yol hiç çekilmiyor hele çocukla asla 🥺. Allah yardımcın olsun seninde kuzum
Saol canım hani bide ramazan ya insan ister bi kardeşi annesi ablası olsun o sofrada ailesinden birileri olsun ama Yok 🥴kendimi bazen o kadar yalnız hissediyorum ki tamam şükrediyorum iki çocuğum var eşim var ama keşke ailemde yakın olsaydı diyorum bayramda bile kimse yok🥴bi kaç arkadaşım var ama çocuklarımızın küçük diye pek görüşemiyoruz akrabalar var ama onlarda hep yaşlı kesim ya 🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Saol canım hani bide ramazan ya insan ister bi kardeşi annesi ablası olsun o sofrada ailesinden birileri olsun ama Yok 🥴kendimi bazen o kadar yalnız hissediyorum ki tamam şükrediyorum iki çocuğum var eşim var ama keşke ailemde yakın olsaydı diyorum bayramda bile kimse yok🥴bi kaç arkadaşım var ama çocuklarımızın küçük diye pek görüşemiyoruz akrabalar var ama onlarda hep yaşlı kesim ya 🙄
Yaa bizimde orada öyle benim hiç arkadaşım yok . Olsadw çok nadir yani . İnsanın morali çok bozluyor bazen annemle konuşurken kızm şuradayım burdayım deyince moralim çok bozuluyordu keşke bende olsam va diye . Ama nasip işte

Tüm sayfalar yüklendi.