Sorum var Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havva.2412 tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,469 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan Havva.2412
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Travel bebek arabaları güzel canım bende aldım taa aylar oncesi bebiş doğsun da bindireyim diye gün sayıyorum ama 1 yaşına yaklaşınca baston Bebek arabasi alacağım çok rahat oluyor onlarda
Traveller 2 yaşına kadar kullanılıyor ki baston ne için alıyorsunuz 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kraft aldık biz kuzum ama şimdi baktım fiyatına 6.500 olmuş ben aylar öncesinden aldım ama o markayı bulursam eğer onuda yazarım oda ağır değil ama muhteşem ötesi sistemi on numara onunda o zaman fiyatı 3.750 TL ydi indirimli haliymis oda 🙄
Aboo bu fiyatlar ne böyle 3 yıl önce 800 tlye almıştım 😮

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Bende 2 ay önce prava nın 1000 TL'ye almıştım

Pardon 8 ay önce

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Çok pahalı ya bende 4 yıl önce o fiyata almıştım travel oğlumda,niye gerek duyuyorum hemen onuda söyleyim ben işe falan da götürüyorum çocuklarımı bazen yada bir yere gidecegim zaman altimda hep araba olmuyor mecbur dolmuş otobüste kullanıyorum o açıdan çok rahat oluyor ama travelle otobüse binmek çok zor

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Çok pahalı ya bende 4 yıl önce o fiyata almıştım travel oğlumda,niye gerek duyuyorum hemen onuda söyleyim ben işe falan da götürüyorum çocuklarımı bazen yada bir yere gidecegim zaman altimda hep araba olmuyor mecbur dolmuş otobüste kullanıyorum o açıdan çok rahat oluyor ama travelle otobüse binmek çok zor
Ben yeni almayı düşünmüyorum valla oğlumun ki duruyor yine onu kullancam bu devirde bebek arabası da alamıcaz 😮 Anladım bende baston oğluma istedim ama bizim ki pek oturmayı sevmediği için almadım ☺️

Pardon 8 ay önce
İyi denk getirmişsiniz valla uçmuş fiyatlar🤗

Havva.2412

Kayıtlı Üye
rank
Kraft aldık biz kuzum ama şimdi baktım fiyatına 6.500 olmuş ben aylar öncesinden aldım ama o markayı bulursam eğer onuda yazarım oda ağır değil ama muhteşem ötesi sistemi on numara onunda o zaman fiyatı 3.750 TL ydi indirimli haliymis oda 🙄
Fiyatlar baya yüksek gerçekten

Yatan kabin boylardan al pişman olmazsın. Traveller hantal ve yer kaplıyor. Yerin varsa öyle de bakabilirsin
Bende çekmeli kabin arabası baktın ama ilk zamlar puset sorunuda oluyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben yeni almayı düşünmüyorum valla oğlumun ki duruyor yine onu kullancam bu devirde bebek arabası da alamıcaz 😮 Anladım bende baston oğluma istedim ama bizim ki pek oturmayı sevmediği için almadım ☺️

İyi denk getirmişsiniz valla uçmuş fiyatlar🤗
Aynen kuzum ya

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
İnstagramda bebegold diye bir sayfa var arabaları travel sistem ve 1400 lira. Daha da iyi birşey bakarsanız yine benzerini kız kardeşim kullanıyor gayet memnun, mamma markası 2.500-2.800 arası bi fiyatta yanlış hatırlamıyorsam. Bi arabaya 5-6 bin lira vermek bu devirde pek mümkün değil, iyi araştırmak lazım...

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bebek arabası arama telaşındayız kabin boy düşünüyorum ama kararsızım travelmi olsa diye
Bence 3 kademeli açılan bastonlu Bebek arabasından al hafif olsun ağır olanlar bı işe yaramiyo 2 yasa kadar kullana bilirsin

Bebek arabası arama telaşındayız kabin boy düşünüyorum ama kararsızım travelmi olsa diye
Bende Alaçam sana söylediğim gibi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar