Bebek arabası

• Konbuyu başlatan Aidin
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aidin tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 827 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan Aidin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya
A

Aidin

Guest
Bebek arabası bakıyorumda kızlar baston model bana güvenliksiz geliyor bir çok anne haklı olarak pratik olduğunu söylüyor ama ilk bebeğim hem kaliteli hem kullanışlı nasıl bir bebek arabası alacam bilmiyorum. Bu arada pusette almalımıyım

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bebek arabası bakıyorumda kızlar baston model bana güvenliksiz geliyor bir çok anne haklı olarak pratik olduğunu söylüyor ama ilk bebeğim hem kaliteli hem kullanışlı nasıl bir bebek arabası alacam bilmiyorum. Bu arada pusette almalımıyım
Travel sistem araba almanızı öneririm, iskeleti sağlam olsun ve emniyeti çok önemli. Demonte olmasına özen gösterin. Çadırı tam kapansın, çift yönlü kullanılabilir olsun. Önemli olan bunlar .

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben travel sistem kullandım hep gayette memnundum canım bunda da ondan alacağım baston bebek arabaları yeni doğana uygun değil bence ve güvenliği yeterli değil. Travel sistem de pusette dahil oluyor zaten ya ben onu tavsiye ederim oda gayet rahat ve kullanışlı açıp kapaması çok basit bide koltuğu yatak olarak değişiyor falan yeni doğana gayet uygun uzun zaman da kullanabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Travel sistem araba almanızı öneririm, iskeleti sağlam olsun ve emniyeti çok önemli. Demonte olmasına özen gösterin. Çadırı tam kapansın, çift yönlü kullanılabilir olsun. Önemli olan bunlar .
Canım onların hepsi çift yönlü olmuyor mu zaten🙄puseti veya koltuğunu istediğin yöne takabiliyorsun

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Travel sistem çok yer kaplıyor mu arabada falan pratik mi
Arabanızın kasası sedan ise sıkıntı olmaz ama hatchbag model ise ekstra bagajiiniz var ise bebek arabası sikinti yaratabilir. Ama bu tüm bebek arabaların da böyle, bagajda bebek arabası varsa hatchbag kasalarda ekstra şeyler koyamiyorsunuz bagaja. Büyük bir bavul ile birlikte sığdırmak epey zor oluyor.

A

Aidin

Guest
Evet baston dahi olsa her türlü yer kaplar kaliteli çok uçuk fiyatta olmayan marka tavsiyeniz var mı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Evet baston dahi olsa her türlü yer kaplar kaliteli çok uçuk fiyatta olmayan marka tavsiyeniz var mı
Şu an piyasadan haberim yok ama ben zamanında 1500'e aldım. Morhercare marka idi memnunum ama Türkiye de artık satılmıyor sanırım, yine onu kullanicam. E bebekteki arabalar da kaliteli oluyor ama diğer annelerinde yorumları size yardımcı olacaktır.

Tüm sayfalar yüklendi.