Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Sedoss tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 382 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan Sedoss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar 🙋‍♀️ benim bebekler ikiz bebek arabası konusunda kararsızım hangisinden nasıl almam gerekiyor hangisi daha kullanışlıdır yardımcı olur musunuz ?

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar 🙋‍♀️ benim bebekler ikiz bebek arabası konusunda kararsızım hangisinden nasıl almam gerekiyor hangisi daha kullanışlıdır yardımcı olur musunuz ?
Canım bende çok kararsızsim bizimde ikiz böyle bir şey almayı düşünüyorum ama bakalım ☺

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211017-205327.png
    Screenshot_20211017-205327.png
    265.6 KB · Görüntüleme: 92

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende çok kararsızsim bizimde ikiz böyle bir şey almayı düşünüyorum ama bakalım ☺
Bunun biri küçük ya ondan emin olamadım bide alttaki önünü görecek mi acaba bunla çok zor bi durum bu araba işi de 🤔 tam karar verirsen gene atar mısın buraya

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Bunun biri küçük ya ondan emin olamadım bide alttaki önünü görecek mi acaba bunla çok zor bi durum bu araba işi de 🤔 tam karar verirsen gene atar mısın buraya
Atarım tabiki canım yanyana olanlardan alsak oda arabanin bagajına sığmaz diye düşünüyorum çok büyük du bakıyorum sürekli de sende bulursan buraya atarmisin ☺

Tüm sayfalar yüklendi.