Bebek aşağıda olması sorun olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bhrr tarafından oluşturulan Bebek aşağıda olması sorun olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 875 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşağıda olması sorun olur mu
Konbuyu başlatan Bhrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah çıkar.Ewet ilerleyen zamanlarda daha zor olacağını söylüyolar benim ilk hamileliğim belki bu yüzden zorlanıyorum ama bazen ağrıdan ağlayacak duruma geliyorum 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendimi gördüm sanki şimdi 😊 daha şimdiden böyleysem ooo diyorum 🤗
Çıkar cnm 24 e kadar doktorlar aşagıda dedi 24 de çıktı aşagı inmez oldu çok şükür bu hafta baş aşagı döndü sıkıntı stres yapma yukarı çıkıncada mideye baskı yapıyo bu defa reflü mide yanması başlıyo 😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 20 haftalık hamileyim doktor bebeğin aşağıda olduğunu ama sorun olmayacağnı söyledi yalnız ben yürürken bile acı çekiyorum 😔biraz bile ayakta dursam kasıklarım ağırıyo bu durumda olan war mı
25.haftaya kadar öyleydi yürürken çok zorlanıyordum şimdi 38 haftaya gircem yarın hiç bir sorun olmadı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 20 haftalık hamileyim doktor bebeğin aşağıda olduğunu ama sorun olmayacağnı söyledi yalnız ben yürürken bile acı çekiyorum 😔biraz bile ayakta dursam kasıklarım ağırıyo bu durumda olan war mı
bende ayni durumdaydim cok şükür sayili gunum kaldi 6 aydan beri benim erken dogum riskim vardi ilaçlar falan kullaniyodum artik ilaci biraktim gunum geldigi icin ama bebegin aşagida olmasi gercekten cok zor anne icin yuruyemez hale geliyo kasiklarina ağri vuruyo az bişey ayakta kalsa alttan ağri oluyo allah yardim etsin canm benim dikkat et kendine gulum 😘😊

Bhrr

Kayıtlı Üye
rank
25.haftaya kadar öyleydi yürürken çok zorlanıyordum şimdi 38 haftaya gircem yarın hiç bir sorun olmadı
Çok şükür canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bende ayni durumdaydim cok şükür sayili gunum kaldi 6 aydan beri benim erken dogum riskim vardi ilaçlar falan kullaniyodum artik ilaci biraktim gunum geldigi icin ama bebegin aşagida olmasi gercekten cok zor anne icin yuruyemez hale geliyo kasiklarina ağri vuruyo az bişey ayakta kalsa alttan ağri oluyo allah yardim etsin canm benim dikkat et kendine gulum 😘😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar