Sorum var Bebek aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Bebek aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 296 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşısı
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 gündür doğum yaptdım aşıyı hastanede yaptılar
Bebeklerinize aşı yaptırdınızmı? Bazı anneler aşı yaptırmaktan korkuyorlar kafam karışıyor yaptırsamı yaptırmasamı
3 çocuğumunda aşılarını yaptırdım ve annem benimde hep aşılarımı yaptırmış sende tabikide yaptır bebeğinin sağlığı açısından önemli

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bebeklerinize aşı yaptırdınızmı? Bazı anneler aşı yaptırmaktan korkuyorlar kafam karışıyor yaptırsamı yaptırmasamı
Canım benim bildiğim aşı yani bebek için aşı sağlıkocağında vuruluyo acaba sadece bizim burdamı böyle bilemedim cnm.Topuk tan mi aşı olacak minik

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğinin iyiliği için evet yaptırmalısın . Bazıları yaptırmıyor ama bilmedikleri şey şuan yaptırmasalar bile devlet ileride o aşıları öyle bir yaptırıyor ki . İş için bile ilk önce aşılara bakılıyor tam mı değil mi diye ? Değilse yaptırılıyor benim annem benim aşılarımı yaptırmış mesela bende kayranın şuan 21 aylık bu zamana kadar ne kadar aşısı varsa hepsini yaptırdım hiçte sorun olmaadı çok şükür .

Valla saha demin post açtım canım bugün aşımızı olduk aynu konuyu sağlık ocağındaki ebemizle görüştüm şuan bu aşı karşıtları yüzünden kızamık salgını bile varmış bizlerin haberi yok yarın bir gün dedi ilerde bu aşı yaptırmayan ailelerin çocukları bizim evlatlarımız için sakınca olacak dedi haklı da aşısız çocuk yetişiyor herkes aşı oldu hepimiz olduk bu sağlık için ve hepsi sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış aşılar canım ebe ben kendi çocuklarımın özel paralı aşıları dahil yaptırdım dedi oğlu su çiçeği geçirmiş aşısı vardı dedi ama 1 gün sadece döküntü döktü ertesi gün bitti hepsi dedi aşısı olsaydı çok daha fazla ağır geçirecektik dedi ki haklı da sen kimseye kulak asma ve çocuğunun sağlığı için aşılarını yaptır annesi👍

Tüm sayfalar yüklendi.