Sorum var Bebek bakımıııı 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebek bakımıııı 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 335 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bakımıııı 😇
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Merhabaaaa, doğum yapmama çok az kaldı ilk gebeliğim çok heyecanlıyım ☺️sorum şu ki, hiç tecrübem olmadığı için sürekli düşünüyorum nasıl bakıcam, açıktığını nasıl anlıycam, nasıl emziricem, nasıl duş aldırıcam .Çok heyecanlıyımmm sizin nasıl oldu ilk bebişinizle nasıl öğrendiniz 🥰

Merhabaaaa, doğum yapmama çok az kaldı ilk gebeliğim çok heyecanlıyım ☺️sorum şu ki, hiç tecrübem olmadığı için sürekli düşünüyorum nasıl bakıcam, açıktığını nasıl anlıycam, nasıl emziricem, nasıl duş aldırıcam .Çok heyecanlıyımmm sizin nasıl oldu ilk bebişinizle nasıl öğrendiniz 🥰
Kaynanam annem.sag olsunlar bana gösterdiler her 2 saate bir süt veriyordum altı ıslak hiç birakmiyordum ıslak mendil eti yikatip öyle temizliyordum banyosu annem ve kaynnaam yıkadılar biraz büyüdüğünde ben ve kaynanam yıkadık sonra tek başıma.yikadim güzelce bebek yağı faln sürdüm süt icirdim.gaİni çıkardım sırtını okşadım öyle böyle derken bı bakmisi. Alışmış insan

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam annem.sag olsunlar bana gösterdiler her 2 saate bir süt veriyordum altı ıslak hiç birakmiyordum ıslak mendil eti yikatip öyle temizliyordum banyosu annem ve kaynnaam yıkadılar biraz büyüdüğünde ben ve kaynanam yıkadık sonra tek başıma.yikadim güzelce bebek yağı faln sürdüm süt icirdim.gaİni çıkardım sırtını okşadım öyle böyle derken bı bakmisi. Alışmış insan
Ne güzel şanslısın o zaman inşallah zamanla bende öğrenirim ☺️

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bence bu tarif edilmez canım 😊 benim de İlk bebeğim senin gibi kaygılarım vardı doğunca öyle iyi bakyosun ki sanki yıllardır bakyomus gibi 🥰 Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım inşallah sağ salim kavuşursun bebeyine. Benim ilk doğumumda yanımda eşimden başka kimse yoktu ilk 5gün hastahanede kaldım eve çıkıncada yene herşeyiyle kendim ilgilendim ilk zamanlar yıkamak biraz zor oluyur doktorda yıkamayı önermemişti altını ıslak mendille alıyordum acıkınca alıyor almasada 1.5, 2 saatde bir emziriyordum sırtına yavaşca masaj yapınca qazı çıkıyordu ilk kez banyosunuda eşimle beraber yaptık sonra ben tek başıma yapıyodum. Çok şükür büyüdü alışdık artık😊 hiç endişe etme bebeyin doğunca sende her şeyiyle çok güzel ilgilenebileceksin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk bebek heyecanı nasıl olacak diye düşünüyorsun canım haklısın. doğum dan sonra annelik iç güdüleri bir anda sana yükleniyor merak etme sanki herşeyi önceden biliyormuşsun gibi oluyor. Etrafında yardimci olabilecek birileri varsa ilk zamanlar yıkamayı beraber yaparsınız sonradan alışırsın.kimse yoksa da YouTube da Osman Gönülal diye prof hoca var çocuk doktoru bebek bakımına dair A dan Z ye herşeyi anlatıyor yardım alabilirsin. Emzirme konusunda iki saatte bir olması lazım gazını alıp öyle uyutursun sonra bir bakmışsın büyümüş

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim annem vardı yanımda herşeyinde çok yardımı oldu sağolsun zamanla alışıyorsun öğreniyorsun heyecanın çok normal ve güzel ilk kez yaşican herşeyi rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba canım öncelikle sağ sağlim kucagina almayi nasip etsin rabbim inşallah 🤲🙏
Bunun tarifi inan yo ben oglumu doğum yaptigimda nasil bakmisim diye helen kendimi sorguluyorum 20 gun kayınvalidem kaldi ilk bende sonra kendim.bakamaya bakmadim bebeğini senden daha iyi kimse taniyamaz altini islattigini karninin ac olduğunu hasta bile olucağını insan anliyor Rabbim doğum yapmis anneye oyle guzel yardim ediyor ki sen hic dert etme evladina cok güzel bir anne olucaksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar